chciałbym kupić mieszkanie

MZURI Investments wspiera w inwestowaniu, pomaga dobrać strategię inwestowania oraz wyszukuje dobre okazje rynkowe. Dla naszych Klientów przeprowadziliśmy już ponad 600 transakcji zakupu mieszkań na wynajem. Budujemy wolność finansową naszych Klientów.

Jak wygląda współpraca z nami?

 

      

Ustalamy preferencje
 Inwestora/Definiujemy strategię inwestycyjną

Na początku naszej współpracy chcemy poznać podejście i oczekiwania naszych Klientów. Dzielimy się naszym doświadczeniem i ustalamy preferencje Klienta przy inwestowaniu w mieszkania na wynajem.


Wyszukujemy atrakcyjne
nieruchomości

To kluczowy element wsparcia naszych Inwestorów. Nasi Specjaliści stale wyszukują okazji inwestycyjnych, których ceny kształtują się znacznie poniżej średniej rynkowej. Dzięki naszej skali działania możemy zaoferować inwestycje w całej Polsce.
 

Przygotowujemy
dokumentację i finalizujemy
transakcję zakupu
nieruchomości

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, prowadzimy negocjacje, koordynujemy podpisanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Dla wygody Inwestorów, zwłaszcza tych mieszkających poza Polską, występujemy przed notariuszem jako ich pełnomocnik.

Przeprowadzamy remont
lub doposażamy

Pomagamy w przygotowaniu mieszkania do najmu aby było ono atrakcyjne dla przyszłych najemców. Zazwyczaj wiąże się to remontem, wykończeniem, odświeżeniem lub doposażeniem mieszkania. Podpowiemy jak zrobić to jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.

Kompleksowo zarządzamy
wynajmem zakupionej
nieruchomości

Wyręczamy właściciela ze wszystkich czynności związanych ze znalezieniem najemcy, bieżącą obsługą najmu i kontrolą stanu mieszkania. Zapewniamy również terminowe płatności od najemców, obsługujemy ewentualne usterki. Osobna umowa, zawierana z właścicielem po nabyciu nieruchomości, obejmuje szeroki zakres naszych świadczeń.

Usługi inwestycyjne – modele współpracy

Model współpracy Cel inwestycyjny Minimalna kwota inwestycji Szacowany zwrot w skali roku Opis procesu
Doradztwo przy pojedynczym zakupie mieszkań na wynajem do własnego majątku Inwestora Wyszukiwanie okazji inwestycyjnych do nabycia z przeznaczeniem na wynajem ok 100.000 zł Oczekiwany zwrot 5% - 8% w skali roku
 • Poszukiwanie nieruchomości
 • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do zawarcia umowy zakupu nieruchomości
 • Przeprowadzenie transakcji zakupu
 • Organizacja i przeprowadzenie remontu
 • Zarządzanie najmem (usługa świadczona przez Mzuri Sp. z o.o.)
Budowa portfela mieszkań na wynajem Stworzenie portfela mieszkań na wynajem zgodnego z kryteriami określonymi przez Inwestora 500.000 zł Oczekiwany zwrot uzależniony jest od szczegółowych oczekiwań Inwestora oraz kwoty zaangażowanego kapitału
 • Analiza oczekiwań Inwestora
 • Poszukiwanie nieruchomości
 • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do zawarcia umowy zakupu nieruchomości
 • Przeprowadzenie transakcji zakupu 
 • Organizacja i przeprowadzenie remontu
 • Zarządzanie najmem (usługa świadczona przez Mzuri Sp. z o.o.)
Grupowe inwestowanie w mieszkania na wynajem (MZURI CFI) Stworzenie możliwości inwestowania w mieszkania na wynajem osobom, które nie posiadają środków wymaganych na zakup najtańszego mieszkania 10.000 zł Oczekiwany zwrot 6% - ponad 10% w skali roku
 • Inwestor obejmuje udziały w spółce z o.o., która może mieć różne strategie inwestowania np.:

- zakup kamienicy w celu przeprowadzenia remontu i sprzedaży mieszkań przeznaczonych na wynajem,

- zakup pojedynczych mieszkań w dużych miastach w Polsce w celu wyremontowania i czerpania zysku z najmu,

- zakup działki budowlanej i budowa nowego budynku w celu sprzedaży mieszkań przeznaczonych na wynajem;

 • Wszystkie czynności związane z inwestowaniem w mieszkania na wynajem wykonuje za Inwestora wyspecjalizowana spółka z o.o.

Rozpocznij współpracę - skontaktuj się z nami !

tel.: (+48) 530 397 399

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mzuri© All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka