2 kawalerki 36 m2 | ul. Jaworzniaków 8, Warszawa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: od 36m² (dwie kawalerki)
Piętro: 1-3
Cena: od 2 x 185 000 zł
Warszawa, ul. Jaworzniaków 8 ( przy stacji SKM)
Prognozowany zwrot: 7%

Zarząd Mzuri Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w budynku wielorodzinnym na ul. Jaworzniaków 8 Warszawie.

Jest to świetna lokalizacja – dzięki SKM w 15 minut dojedziemy do centrum Warszawy, z drugiej strony mała podaż mieszkań w Rembertowie ze stale rosnącym popytem na takie lokale do wynajmu.

Do nabycia będzie 7 samodzielnych lokali mieszkalnych, które tworzą w sumie 15 oddzielnych jednostek najmu w następującej konfiguracji:

  • 2-pak (w jednym dwupaku: dwie kawalerki)
  • 2-pak PLUS (w jednym dwupaku: kawalerka + lokal 2-pokojowy)
  • 3-pak PLUS (w jednym trzypaku: dwie kawalerki + lokal 2-pokojowy)

Lokale będą gotowe do przyjęcia pierwszych najemców latem 2020 roku.

Inwestycja przyniesie nabywcom wysoki jak na warunki rynkowe Warszawy zwrot w wysokości 7,0% a więc ok. czterokrotnie wyższy niż na lokacie bankowej.

Bardzo niska jak na Warszawę cena zakupu najtańszej jednostki najmu – średnia cena w pełni wyposażonej i umeblowanej kawalerki – ok. 185.000 zł, mieszkania dwupokojowego – 220.000 zł.

Rynek warszawski charakteryzuje się zarówno wzrostem czynszów najmu (o 6,5% rocznie wg Mzuri) jak i cen mieszkań – aż o 8,7% (wg NBP) w ostatnich 12 miesiącach.

Nieruchomość znajduje się w odległości kilku minut pieszo od stacji kolejowej Warszawa-Rembertów (4 przystanki/15 minut do centrum Warszawy – przystanki po drodze w najważniejszych punktach przesiadkowych – Wschodnia, Stadion, Powiśle)

Rembertów, w przeciwieństwie do dzielnic śródmieścia Warszawy, które się wyludniają, cieszy się bardzo szybkim wzrostem cen oraz przyrostem liczby mieszkańców dzięki dobrej infrastrukturze komunikacyjnej (linia SKM, liczne linie autobusowe) i spokojnemu otoczeniu.

Prezentowana, przykładowa oferta dotyczy zakupu  lokalu na 1 piętrze  o powierzchni 36 m2 podzielonego na dwie niezależne kawalerki. W budynku wciąż dostępne są pozostałe lokale.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w dedykowanej prezentacji.

Stopa zwrotu: 7 % (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: od 2 x 185 000 zł