2 kawalerki, 55 m2 | Chorzów, ul. Chodkiewicza 2


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 55 m²
Piętro: 1
Cena: 252 000 zł
Chorzów, Chodkiewicza 2
Prognozowany zwrot: 7,0%
Czynsz najmu netto: 
1 850 zł

Lokal podzielony w ramach remontu na dwa mieszkania , nowoczesne, niezależne i w pełni urządzone, nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Dwupak składający się z dwupokojowego mieszkania (sypialnia i pokój z aneksem kuchennym) oraz kawalerki z aneksem. W obu mieszkaniach znajdują się łazienki z wc.

Każdy aneks kuchenny wyposażony jest w meble i kącik jadalniany, sprzęt AGD, tj. kuchenka elektryczna, okap, chłodziarko- zamrażarka.
Łazienka razem z WC, wyposażona jest w pralkę, kabinę prysznicową i w umywalkę. Pokoje wyposażone w rozkładaną kanapę, komodę oraz pojemną szafę. W przedpokojach podręczne wieszaki i szafki na buty.

Oba mieszkania są obecnie wynajęte i generują przychody rzędu 1850 zł netto (po odjęciu opłat licznikowych i administracyjnych).

Dobrze skomunikowana okolica, blisko do centrum Chorzowa, dobry dojazd do Katowic. W pobliżu punkty handlowe i usługowe. 1 km do dworca PKP, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe.

Stopa zwrotu: 7,0% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 252 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 1 850 zł