Warszawa, Płatnerska 61, dwupak, ostatni lokal w tej inwestycji!

Zaproponuj cenę dla tego mieszkania!

[URIS id=7653]

Metraż: 46 m² (trzy kawalerki)
Piętro: parter
Cena: 560 000 zł
Warszawa, ul. Płatnerska 61
Prognozowany zwrot: 6,8%

OSTATNI LOKAL!

Prezentujemy ostatnie dostępne mieszkanie w realizowanej przez Mzuri rewitalizacji kamienicy w Warszawie przy ul. Płatnerskiej 61.

Lokal składa się z trzech niezależnych kawalerek o powierzchniach 14,73 m2, 17,67 m2,  13,51 m2, co oznacza że uśredniony koszt świeżo wykończonej, w pełni wyposażonej i gotowej do najmu jednostki wynosi niespełna 187 tysięcy co na warszawskim rynku jest wynikiem niespotykanym. Rynek warszawski charakteryzuje się zarówno wzrostem czynszów najmu (o 6,5% rocznie wg Mzuri) jak i cen mieszkań – aż o 8,7% (wg NBP) w ubiegłym roku.

W budynku dobiegają końca prace remontowe. Wykończenie i doposażanie mieszkań planowane jest na wrzesień tak by w wysokim sezonie najmu mieszkania były gotowe do wprowadzenia najemców. Budynek znajduje się w dzielnicy Rembertów, pomiędzy ulicami Marsa a Korkową, w odległości 15 minut piechotą od stacji kolejowej Warszawa-Rembertów, vis-a-vis lasu miejskiego. Przejazd kolejką ze stacji Warszawa Rembertów do Warszawa Śródmieście zajmuje 14 minut. Poza dobrą komunikacją z centrum miasta, okolica cechuje się także mniejszą ilością dostępnych do najmu mieszkań, co przy dużym zainteresowaniu najemców przekłada się na jeden z niższych w Warszawie poziomów pustostanu.

Oferowane mieszkanie objęte jest promocją trzech lat zarządzania najmem za darmo i posiada możliwość skorzystania z przyspieszonej amortyzacji do 10%.

Stopa zwrotu: 6,8% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 560 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 3 490 – 3 610 zł

Zaproponuj cenę!

x