lut 08

Duży sukces Mzuri CFI!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nabór kapitału do Mzuri CFI Łódź oraz podniesienie kapitału w Mzuri CFI 2 odniosły duży sukces, osiągając łączną kwotę ponad 6,7 mln zł!

Mzuri CFI Łódź, dla której zbieranie kapitału zakończyło się 31 stycznia 2018 r., pozyskała ponad 5 mln zł od niemal 100 inwestorów! Pozwoli to na realizację zamierzonej strategii rewitalizacyjnej i nabycie, w ciągu najbliższych miesięcy, co najmniej trzech kamienic w Łodzi. Sukces zbierania kapitału dla Mzuri CFI Łódź utwierdza nas w przekonaniu, że formuła ta ma istotny potencjał replikacji dla innych regionów Polski. Aktualnie rozważamy utworzenie analogicznej spółki dla aglomeracji górnośląskiej.

Kolejna runda zbierania kapitału do Mzuri CFI 2 zakończyła się uzyskaniem deklaracji na poziomie ponad 1,7 mln zł. Zebrany kapitał zwiększa potencjał inwestycyjny spółki o prawie 40%, pozwalając na nabycie kolejnych 15-20 nieruchomości. Od lutego trwa kolejna tura zapisów do CFI 2, w której prognozowany zwrot z kapitału wynosi 7% w skali roku.

Wszystkim inwestorom Mzuri CFI dziękujemy za dotychczasowe zaufanie!

wszystkie aktualności