mar 24

Dzień pracy w Mzuri CFI

Jak wybudować nowy budynek? Jak wyremontować starą kamienicę? Jak na tym zarobić? Jak zebrać na to te wszystkie miliony od inwestorów?  To tylko garść z setek tego typu pytań, na które nasz zespół tęgich głów musi odpowiadać codziennie.

Praca w naszym biurze przypomina zarządzanie Centrum Dowodzenia Światem. W ciągu jednego dnia potrafimy uzyskać pozwolenie na budowę budynku w Gdańsku, kupić kamienicę w Lublinie, sprzedać warte kilkaset tysięcy złotych udziały klienta z Krakowa klientowi z Końskich, czy wypłacić dywidendy dla kilkudziesięciu inwestorów z kraju i zagranicy. Wszystko to jeszcze przed obiadem, siedząc wygodnie w słonecznym biurze w Warszawie!

Pomyśl, ile zachodu wymaga inwestycja w jedno mieszkanie: analiza zysków i strat, wycena, rozmowy z bankiem, ekipami remontowymi, szukanie najemców czy kupca, opłacenie podatków, plus wszystko to, co wydaje się nieprawdopodobne, aż się wydarzy… A teraz wyobraź sobie kilkaset takich mieszkań w kilkunastu inwestycjach w całej Polsce! Tak duża jest skala naszych działań. Wszyscy musimy być zgrani jak w najlepszej orkiestrze, bo zaufało nam już 1014 inwestorów i każdy z nich musi być zadowolony!

Małgorzata Ciesek – Specjalista ds. marketingu Mzuri CFI