Gliwice, Nasyp 2/3A

Nasyp 2/3A

Gliwice

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 7,3 %
  • Cena: 156 572
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Metraż: 11,2 

Lokalizacja

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej , Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Przy zjeździe na DTŚ -> dojazd do Katowic w 15 minut samochodem. Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive w odległości 5 km. W najbliższym sąsiedztwie Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstające nowoczesne centrum ginekologii.

Budynek

Kamienica z cegły, 5 kondygnacyjna, z oryginalnymi gzymsami i zdobieniami, do rewitalizacji elewacji. Schludna klatka schodowa

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Mieszkanie na 1 piętrze, po generalnym remoncie, w pełni i nowocześnie wyposażone. Ogrzewanie centralne gazowe.

Potencjał wzrostu wartości

Mieszkanie w pierwszym wynajmie. Umowa najmu obowiązująca do 14.06.2022 z czynszem najmu netto 950 zł. Bezpieczna inwestycja, pracująca od dnia zakupu.