Gliwice, Nasyp 2A/4

Rezerwacja
GetImage (2)
GetImage (3)
GetImage (1)
GetImage (7)
GetImage
GetImage (4)
GetImage (6)
GetImage (5)
GetImage
Rezerwacja GetImage (2) GetImage (3) GetImage (1) GetImage (7) GetImage GetImage (4) GetImage (6) GetImage (5) GetImage

Metraż: 16,66 m²
Piętro: 1 (oficyna)
Cena:  157 000 zł
Gliwice, ul. Nasyp 2A
Osiągany zwrot: 7,0%
Czynsz najmu netto: 1010 zł

Gliwice, ul. Nasyp 2A/4

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego na czas określony mieszkania, tzw. gotowca inwestycyjnego w kamienicy należącej do firmy Mzuri Sp. z o.o., pod najlepszym adresem w Gliwicach, w ścisłym centrum miasta przy ul. Nasyp 2A.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3-kondygnacyjnej kamienicy (oficyny), budynku po termomodernizacji.

Samo mieszkanie ma powierzchnię 16,66m2. Mieszkanie jest wynajęte na czas określony, z kwotą czynszu 1010 zł netto. Zostało też wyremontowane, dzięki czemu nie trzeba ponosić aktualne nakładów na remont. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz z łazienki z WC. Ogrzewanie jest centralne gazowe.

Lokal ten znajduje się w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km dostępne są: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej, Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Dzięki temu, że znajduje się przy zjeździe na DTŚ, dojazd do Katowic samochodem zajmuje 15 minut. W odległości 5 km jest Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive. W najbliższym sąsiedztwie zaś, Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy  Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstaje nowoczesne centrum ginekologii.

Gliwice to idealne miejsce dla inwestycji w najem długoterminowy, to jedno z najprężniej rozwijających się miast Śląska, miasto tak studenckie (10 Wydziałów Politechniki Śląskiej), jak i pracownicze (Strefa Ekonomiczna, Nowe Gliwice – skupiające firmy z branży wysokich technologii, czy powstający największy Amazon).

Stopa zwrotu: 7,0%

Cena:  157 000 zł

Czynsz najmu netto: 1010 zł