Gliwice, ul. Nasyp 2/3A

GetImage3
GetImage4
GetImage7
GetImage9
rzut
GetImage3 GetImage4 GetImage7 GetImage9 rzut

Metraż: 11,2 
Piętro: 1
Cena:  140 000 zł
Gliwice, ul. Nasyp 2
Osiągany zwrot: 6,9% 
Czynsz najmu netto: 900 zł

Gliwice, ul. Nasyp 2/3A

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego mieszkania, tzw. gotowca inwestycyjnego w kamienicy należącej do firmy Mzuri Sp. z o.o., pod najlepszym adresem w Gliwicach, w ścisłym centrum miasta przy ul. Nasyp 2.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 5-cio kondygnacyjnej kamienicy, charakterystycznej ze względu na swoje oryginalne gzymsy i zdobienia. Elewacja kamienicy podlegać będzie rewitalizacji, jednak wewnątrz budynek i klatki schodowe są utrzymane w dobrym stanie.

Samo mieszkanie ma powierzchnię 11,2m2. Mieszkanie jest wynajęte na kwotę 900 zł netto, świeżo po remoncie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz z łazienki z WC. Ogrzewanie jest centralne gazowe.

Lokal ten znajduje się w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km dostępne są: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej, Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Dzięki temu, że znajduje się przy zjeździe na DTŚ, dojazd do Katowic samochodem zajmuje 15 minut. W odległości 5 km jest Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive. W najbliższym sąsiedztwie zaś, Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy  Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstaje nowoczesne centrum ginekologii.

Gliwice to idealne miejsce dla inwestycji w najem długoterminowy, to jedno z najprężniej rozwijających się miast Śląska, miasto tak studenckie (10 Wydziałów Politechniki Śląskiej), jak i pracownicze (Strefa Ekonomiczna, Nowe Gliwice – skupiające firmy z branży wysokich technologii, czy powstający największy Amazon).

Stopa zwrotu: 6,9% (Zwrot dla łącznej inwestycji bez kosztów zarządzania) (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty). Zwrot dla łącznej inwestycji z zarządzaniem: 5,7%

Cena:  140 000 zł

Czynsz najmu netto: 900 zł