sty 21
Dekorowanie mieszkania na wynajem

Jak niskim kosztem udekorować mieszkanie przeznaczone na wynajem?

Inwestowanie w nieruchomości to doskonały sposób lokowania kapitału. Aby jednak Twoje mieszkanie mogło przynosić dochód, musi być atrakcyjne dla najemców. Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, jak przygotować mieszkanie do wynajmu niskim kosztem. Nie musisz znać się na profesjonalnym home staggingu!

Zadbaj o tekstylia

Daj nowe życie starym poduszkom! Wystarczy zmienić poszewki na takie w modnym kolorze. Jeśli ta sama barwa powtórzy się w innym miejscu mieszkania, całość będzie wyglądać niezwykle stylowo i elegancko. Kup też obrus w proste, geometryczne wzory, np. w biało-czarny zygzak. Kontrastowe kolory będą rzucać się w oczy. Stworzą wrażenie przytulności i nowoczesnego wnętrza.

Odrobina designu

Jako firma zajmująca się administrowaniem nieruchomościami wiemy, że bardzo często mieszkania na wynajem są dość… bezosobowe. Aby to zmienić, umieść na ścianie oryginalne plakaty oprawione w antyramy. Jeśli szukasz lepszego pomysłu, powieś po prostu minimalistyczną mapę okolicy, w której znajduje się lokum lub zdjęcia vintage.

Kubek ma moc!

Kup w dyskoncie kilka kubków i ustaw je w kuchni. Postaw na ciepłe kolory, np. żółty, zielony, czerwony. Jeżeli uzupełnisz całość o pasujące do nich podkładki na stół lub świeczki, sukces masz gwarantowany!

Jak widzisz, przygotowanie mieszkania na wynajem, wcale nie musi być drogie. Korzystając z powyższych krótkich porad, zdołasz tanio stworzyć unikalne, przytulne wnętrze. Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące zarządzania mieszkaniami, skontaktuj się z nami. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, będziesz mógł zostać prawdziwym mieszkanicznikiem i czerpać zyski z wynajmu swojego lokum!