lip 06

Jan Dziekoński nowym prezesem Mzuri Investments

Partnerzy współzarządzający Grupą Mzuri podjęli decyzję o powołaniu Jana Dziekońskiego na stanowisko prezesa zarządu Mzuri Investments – spółki wspierającej swoich klientów w inwestowaniu w mieszkania na wynajem oraz ich remontowaniu.

Jesteśmy przekonani, że Jan, który zakładał Mzuri Investments pięć lat temu, przyczyni się do dalszego, dynamicznego rozwoju firmy, która dotychczas kupiła dla naszych klientów już blisko 1000 mieszkań na wynajem – komentuje Artur Kaźmierczak, dotychczasowy prezes zarządu Mzuri Investments.

Artur Kaźmierczak, dotychczasowy prezes zarządu, pozostaje w zarządzie spółki, skoncentruje się jednak na rozwijaniu spółek inwestowania grupowego Mzuri CFI, w których nadal będzie pełnił funkcję prezesa zarządu. Cieszymy się, że przez trzy lata pomogliśmy zainwestować ponad 26 mln zł, ale naszą ambicją jest znacząco zwiększyć wartość inwestycji grupowych w mieszkania na wynajem. Ufamy, że dzięki zmianom w zakresach odpowiedzialności kluczowych menedżerów Grupy Mzuri łatwiej osiągniemy ten cel – dodaje Kaźmierczak.

wszystkie aktualności