Kamienica: Trojańska 16

Remontowana kamienica w Warszawie

Cena za całość

3 719 000PLN

Zwrot z najmu długoterminowego​​​​ na poziomie 7%

Powierzchnia

410m2: docelowo 17 jednostek najmu

Zakończenie prac: III/IV kwartał 2020r*

*Termin przy założeniu braku pogłębienia ograniczeń w prowadzeniu prac budowlanych ze względu na zagrożenie epidemiologiczne

Szczegóły inwestycji

Budynek, będący obecnie w trakcie remontu, na swych 410m2 łącznej powierzchni docelowo pomieści 17 jednostek najmu, rozdysponowanych na czterech kondygnacjach: przyziemiu, parterze, pierwszym piętrze i poddaszu. W ramach prac planujemy m.in. ocieplenie i remont elewacji, wymianę wszystkich instalacji wewnętrznych i zasilanie ogrzewania i ciepłej wody centralnym piecem gazowym. Następnie wszystkie mieszkania zostaną przystosowane pod wynajem, wyposażone w meble, sprzęt AGD oraz instalacje sanitarne. Przykładowe zakończone inwestycje tego typu mogą Państwo obejrzeć na stronie: https://mzuricfi.pl/nasze-realizacje/.

Wyjątkowa okazja

  • Cena za całość (z podatkiem PCC) wynosi 3 719 000 PLN
  • Cena w przeliczeniu na jednostkę najmu w stanie deweloperskim: ok. 187 000 zł, wykończonej pod klucz: ok. 218 000 zł.
  • Zwrot z najmu długoterminowego na poziomie 7%.
  • Opłata za 3 lata zarządzanie najmem w cenie!
  • Czynsze w Warszawie regularnie rosną (w okresie I kw. 2017 – IV kw. 2019 łącznie 21,3%), w kolejnych latach spodziewamy się, że inwestycja ta przyniesie jeszcze większy zysk!
  • Zakończenie prac do stanu deweloperskiego i „pod klucz” planowane jest na III/IV kwartał 2020r*, natomiast poszukiwanie najemców rozpocznie się od IV kwartału 2020r*.

*Termin przy założeniu braku pogłębienia ograniczeń w prowadzeniu prac budowlanych ze względu na zagrożenie epidemiologiczne

Lokalizacja

Warszawska dzielnica Włochy, pomimo tego, że nie leży bezpośrednio blisko centrum miasta, pod względem cen mieszkań na rynku wtórnym rośnie szybciej, niż Śródmieście, Wola, czy Wilanów. Patrząc na lokalizację budynku przy Trojańskiej 16 nietrudno się temu dziwić.

  • Port Lotniczy Chopina (6 minut samochodem),
  • Centrum biurowo – biznesowe na Służewcu, tzw. „Mordor” (20 minut), 
  • 2 kilometry od Południowej Obwodnicy Warszawy - sprawne i bezkolizyjne połączenie z autostradą.

Potencjalni najemcy z pewnością docenią dogodną komunikację z centrum miasta, resztą kraju, a także, za pomocą lotniska, z resztą świata.

Skontaktuj się z nami!

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do nas: