Inwestycje w kamienice

Kamienice i nieruchomości wielolokalowe

Kamienice, bloki mieszkalne, działki pod zabudowę – takie nieruchomości dają ponadprzeciętne możliwości inwestycyjne. Jednocześnie wymagają najwyższego poziomu staranności i doświadczenia w trakcie ich weryfikacji. Mzuri Investments analizuje rocznie setki takich obiektów, szukając najlepszych okazji inwestycyjnych. Zobacz w jaki sposób działamy:

Gotowe projekty inwestycji hurtowych

Posiadamy szereg budynków wielolokalowych (na różnym etapie zaawansowania – w trakcie remontu, po remoncie, z lokatorami) oraz działek pod zabudowę wielorodzinną z przeznaczeniem na sprzedaż. Jest to idealne rozwiązanie dla Inwestora, który poszukuje gotowego rozwiązania i sprawdzonej inwestycji do zakupu w kwotach powyżej 1 mln złotych.

Kamienica szyta na miarę

Poszukujesz obiektu szytego na Twoją miarę? Masz budżet powyżej 1 miliona złotych? Nasz zespół wyszuka obiekty spełniające Twoje kryteria inwestycyjne. Pomożemy przeprowadzić pełną analizę przedzakupową takich nieruchomości i doprowadzić do udanej transakcji. Poprowadzimy także wszystkie prace niezbędne do jego komercjalizacji.

Doradztwo i ocena potencjału inwestycyjnego (due diligence)

Zastanawiasz się nad zakupem kamienicy? A może posiadasz już taki budynek i rozważasz jego sprzedaż lub remont? Pomożemy ocenić pełny potencjał inwestycyjny takiego obiektu, zaplanować remonty, przeanalizować ryzyka, wesprzeć Ciebie w procesie transakcyjnym.