Kawalerka 18 m2 | ul. Kutnowska, Warszawa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 18,04 m²
Piętro: pierwsze
Cena: 240 000 zł
Warszawa, ul. Kutnowska
Osiągany zwrot: 6 %
Czynsz najmu netto:
1450 zł

Kawalerka 18 m2 | ul. Kutnowska, Warszawa

Niedawno wyremontowana i w pełni wyposażona kawalerka z balkonem na warszawskim Grochowie. Idealne pod inwestycję – obecnie mieszkanie jest wynajmowane (umowa najmu ważna do końca 2019 roku) i przynosi comiesięczne przychody w wysokości 1 450 zł czynszu netto.

W pokoju znajduje się rozkładany narożnik, duża szafa, komoda, ława, stół i 2 krzesła. W kuchni szafki wiszące, stojące, kuchenka gazowa
4- palnikowa z piekarnikiem, okap, mała lodówka Amica, zlew 1- komorowy. Łazienka z wanną, umywalką z szafką, pralką Indesit ładowaną od góry. Na wyposażeniu również rozkładana suszarka do ubrań, deska do prasowania.

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego, ogrodzonego budynku z wejściem od strony podwórka i dużą ilością zieleni w okolicy. Bardzo dobra komunikacja – w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe. Bardzo dobra infrastruktura handlowo- usługowa. Blisko do Ronda Wiatraczna, CH Promenada z Cinema City, do Parku nad Balatonem, Parku Skaryszewskiego i Kamionkowskich Błoni. Dla zmotoryzowanych wiele miejsc parkingowych przed budynkiem.

Stopa zwrotu: 6,0% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty).

Cena: 240 000 zł
Czynsz najmu netto: 1 450 zł (opłaty administracyjne i zużycie mediów dodatkowo po stronie najemcy)

Stopa zwrotu: 6% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 199 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 1 200 zł

Zastanawia Cię, jak kryzys wpłynie na rynek najmu mieszkań?