kawalerka 25 metrów | ul. Kościuszki, Bydgoszcz

Proszowicka 3
Proszowicka 7
Proszowicka 6
Proszowicka 5

Metraż: 25 m²
Piętro: 1
Cena: 190 000 zł
Bydgoszcz, ul. Kościuszki
Prognozowany zwrot: 6,5%

Lokal mieszkalny w nowym projekcie deweloperskim realizowanym w Bydgoszczy, w historycznej części miasta. Wyjątkowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Bocianowa. Planowany termin oddania to 3 kwartał 2020.

Jasne, funkcjonalne mieszkanie o metrażu 25 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki zlokalizowane na I piętrze. W budynku dostępne są także lokale na innych kondygnacjach, w tym dwupokojowe mieszkania o metrażach 30-35 m2.

Nowoczesny, czteropiętrowy budynek z windą i własnym podwórkiem, składający się wyłącznie z lokali mieszkalnych. Świetna lokalizacja w centrum miasta, w promieniu 1,5 km znajdują się Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, dworzec PKP, Galeria Miejska i bulwary nad Brdą. W bezpośrednim sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa, sklepy i punkty usługowe, liczne skwery, w pobliżu park. im. Jana Kochanowskiego.

Mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Atrakcyjna oferta  dla osób poszukujących swojego pierwszego M, jak również dla inwestorów zainteresowanych zakupem mieszkań na wynajem. W przypadku zakupu inwestycyjnego oferujemy wykończenie pod klucz w atrakcyjnej cenie oraz usługę zarządzania najmem.

Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, spodziewana roczna stopa zwrotu z najmu wynosi ok 7,5 – 8%! (bez kosztów zarządzania)