Łódź, Bałuty, Limanowskiego 207

Łódź, Bałuty, Limanowskiego 207

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 6,5% (nawet do 7,0%!) 
  • Cena: 250 000
  • Czynsz: 1 400 - 1 560
  • Metraż: 34,23 

Lokalizacja

ul. Bolesława Limanowskiego 207

Opis mieszkania:

W pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze trzykondygnacyjnego, małego bloku. Okna mieszkania wychodzą na spokojny, zamykany dziedziniec po przeciwnej stronie niż Limanowskiego co gwarantuje komfort i spokój. W lokalu dostępne miejskie media. Schludne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie kilka lat temu przeszło duży remont. Cały lokal posiada pełne wyposażenie. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC.

Budynek solidny, zadbany, murowany, nieduży blok. Klatki schodowe świeżo wyremontowane, w standardzie deweloperskim, pomalowane, podzielone na osobne, zamykane części wraz z domofonem. Brama z siłownikami zamykana na pilota, na terenie zamykanej posesji miejsca parkingowe. Dookoła posesji zadbany, zielony teren, trawnik, chodnik.

Idealna lokalizacja ze względu na doskonałe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi częściami miasta!

Mieszkanie 6 lat temu pod kątem własnych potrzeb przeszło remont, od 2020 roku jest bez przerwy wynajmowane.

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Łódź Bałuty oraz oddalone o 450m od jednego z największych w Łodzi węzłów komunikacyjnych - skrzyżowania ul. Limanowskiego z al. Włókniarzy (stara krajowa trasa nr 1) dzięki czemu do centrum miasta dostaniemy się zaledwie w kilkanaście minut.

Lokalizacja ta zapewnia też bardzo dobre połączenia komunikacyjne z wszystkimi częściami miasta oferując w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz tylko 500m od przystanku Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Żabieniec (niebawem będzie to też jeden z przystanków łódzkiego metra).

W otoczeniu tej lokalizacji na terenie zachodniej części Bałut na Marianowie (Brukowa, Traktorowa, Aleksandrowska) znajdują się liczne siedziby firm i zakładów (ABB, PGF, Rossman) oraz bloki, sklepy, osiedla deweloperskie, punkty usługowe i gastronomiczne.

Potencjał wzrostu wartości