Łódź, Strzelców Kaniowskich 33/35 lok 21/22

Strzelców Kaniowskich 33/35 lok 21/22

Łódź

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 6 %
  • Cena: 275 000
  • Czynsz: 1 700 zł
  • Metraż: 31,8 

Lokalizacja

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej , Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Przy zjeździe na DTŚ -> dojazd do Katowic w 15 minut samochodem. Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive w odległości 5 km. W najbliższym sąsiedztwie Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstające nowoczesne centrum ginekologii.

Budynek

Nowocześnie zaaranżowany 2-pak znajduje się w centrum Łodzi w odległości 1km od ulicy Piotrkowskiej.
200m od mieszkania Plac Hallera ze szpitalem i ośrodkiem akademickim - Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
W ścisłej okolicy nieruchomości mieszczą się inne budynki mieszkalne oraz liczne biura, sklepy, urzędy. Dwupiętrowa kamienica z początku XX wieku. Cały budynek przeszedł gruntowną rewitalizację w 2019r.

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Każda z dwóch niezależnych kawalerek (18,7m2 oraz 13,15m2) jest w pełni wyposażona i składają się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkania w 2019 zostały wyremontowane, wyposażone i uzupełnione o home-staging zgodnie ze standardem Mzuri. Kawalerki mieszczą się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy.
Każde mieszkanie posiada pokój z aneksem kuchennym, osobną łazienkę z WC. 
Mieszkania bardzo ładnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone we wszystkie niezbędne meble, oraz sprzęt AGD m.in. kuchenka, okap, pralka, mikrofalówka, lodówka

Potencjał wzrostu wartości

Kawalerki mieszczą się przy spokojnej i cichej ulicy w centrum Łodzi. Optymalna powierzchnia dwóch wydzielonych mieszkań. COVID'owe ceny najmu netto z perspektywą wzrostu cen najmu w przyszłości. Oba mieszkania wynajęte za łączną kwotę 1700 zł netto. Bardzo dobra lokalizacja: niedaleko liczne biura, urzędy, ulica Piotrkowskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Ulica objęta strefą rewitalizacji