sty 24

Mzuri CFI Łódź wystartuje – minimalny kapitał zebrany!

Mzuri CFI Łódź już na pewno wystartuje! Do 22 stycznia zebraliśmy minimalny kapitał, umożliwiający zrealizowanie strategii rewitalizacyjnej w Łodzi. A to jeszcze nie koniec – kolejne deklaracje nadal spływają!

Na bazie zebranego kapitału planujemy w krótkim czasie przeprowadzić zakup kilku kamienic. Obecnie nieruchomości poddawane są szczegółowym analizom due diligence.

Misją Mzuri CFI Łódź jest rewitalizacja łódzkiej tkanki mieszkaniowej poprzez budowę portfela kamienic, z których będzie czerpany dochód z najmu, umożliwiający wypłatę dywidendy. Kamienice te będą stopniowo remontowane, a wyodrębnione mieszkania będą sprzedawane, pozwalając na wypłaty dodatkowej dywidendy. Na bazie tej strategii inwestorzy będą otrzymywali roczną dywidendę na poziomie od 6 do ponad 10% w skali roku, począwszy od drugiego roku funkcjonowania spółki. Przeciętny zwrot w okresie kilku lat przewidujemy na poziomie 7% w skali roku. Dodatkowo, inwestorzy będą mogli zarabiać na wzroście wartości udziałów, będących wynikiem przeprowadzonych inwestycji i wzrostu cen mieszkań w Łodzi.

Tych, którzy jeszcze nie zadelkarowali udziału w Mzuri CFI Łódź, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają tylko do 31 stycznia 2018 r.

Aby wziąć udział w projekcie Mzuri CFI Łódź należy pobrać pakietu inwestora, zapoznać się z memorandum informacyjnym i odesłanie na adres biuro@mzuricfi.pl podpisanej umowy przedwstępnej nabycia udziałów.
Materiały znajdziesz TUTAJ.

wszystkie aktualności