sty 25

Największa spółka inwestowania grupowego w nieruchomości w Polsce po raz kolejny przerosła oczekiwania inwestorów

 

 Mzuri CFI 2 Sp. z o.o., flagowy projekt inwestowania grupowego w mieszkania na wynajem, utworzony przez Grupę Mzuri, przyniósł inwestorom zwrot na poziomie 6,9%. To już trzeci rok z rzędu, w którym rentowność spółki przekroczyła pierwotne założenia.

Mzuri CFI 2 posiada już prawie 70 lokali (mieszka, pokoi) na wynajem w 13 miastach Polski. Dzięki tak głębokiej dywersyfikacji portfela oraz profesjonalnemu zarządzaniu najmem przez Mzuri Sp. z o.o. generuje dla swoich blisko 150 inwestorów stabilny zwrot z najmu. W trzecim roku obrotowym (zakończonym w październiku 2018 r.), roczny zwrot na zainwestowanym kapitale wyniósł 6,9% wobec poziomu ok. 6,0% zakładanym przy uruchomieniu spółki. Inwestorzy właśnie otrzymali na konta wypłatę dywidendy.

W minionym roku ponieśliśmy kapitał spółki o 2,3 mln zł – oznacza to, że wzrósł on o 67% względem poprzedniego roku. Do naszej spółki dołączyło w tym czasie ponad 40 osób, a nowy kapitał przeznaczyliśmy na zakup 21 nowych lokali. – tłumaczy Michał Karpiuk, kierownik projektów Mzuri CFI.

Inwestorzy mogą przystępować do spółki cały rok. Zebrany kapitał – obecnie wynosi on 6,3 mln zł – umożliwia spółce ciągłe rozbudowywanie portfela nieruchomości, a tym samym dywersyfikację ryzyka i powiększanie stopy zwrotu dla inwestorów.

Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się dołączyć do naszej spółki inwestowania grupowego i wybiera Mzuri CFI jako alternatywę do posiadania mieszkania na wynajem. Fakt, że Mzuri CFI 2 wypłaciła już na konta inwestorów pół miliona złotych dywidendy potwierdza, że jest to godna zaufania forma inwestowania – komentuje Artur Kaźmierczak, prezes zarządu Mzuri CFI 2.

Inwestycja w Mzuri CFI 2 to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, umiejętności lub odpowiednich środków na inwestowanie we własne mieszkanie na wynajem, chcą rozproszyć ryzyko inwestycyjne w grupie wielu mieszkań i szukają większej elastyczności wyjścia z inwestycji niż przy własnym mieszkaniu.