O firmie

Mzuri sp. z o.o.
bok

Jestesmy największa w Polsce firmą specjalizująca się w zarządzaniu najmem mieszkań, domów i luksusowych apartamentów. Przejmujemy od właścicieli całość zadań związanych z wynajmem i bieżącą obsługą mieszkania i najemcy. Działamy obecnie w 65 miastach Polski, gdzie zarządzamy blisko 7 tys. lokali. Zaufało nam już 3,5 tys. właścicieli.
Więcej na temat naszej usługi zarządzania najmem dowiesz się TUTAJ.

Mzuri Investments sp. z o.o.

W ramach Mzuri Investments kompleksowo wspieramy naszych klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Pomagamy w doborze odpowiedniej strategii inwestycyjnej, wyszukujemy oraz pozyskujemy okazje inwestycyjne, organizujemy proces zakupu, zarządzamy remontem i przygotowujemy mieszkanie do najmu. Jak dotąd zakupiliśmy dla inwestorów indywidualnych ponad 1500 mieszkań.
Więcej na temat możliwości inwestowania z Mzuri dowiesz się TUTAJ.

Nasza misja

Naszą misją jest budowanie wolności finansowej naszych klientów, pracowników i współpracowników dzięki inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Mzuri w języku suahili oznacza „dobrze” – dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie działać.

Dlaczego my?

  Mamy największe na rynku doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami na wynajem – obecnie zarządzamy blisko 7 tys. mieszkań.

  Mamy ogromne doświadczenie w inwestowaniu w mieszkania na wynajem – dla naszych inwestorów kupiliśmy dotąd ponad 1500 mieszkań.

  Zarządzamy majątkiem o wartości ponad 1,1 mld zł.

  Jesteśmy blisko Ciebie – znajdziesz nas w 65 miastach Polski.

  Stale się rozwijamy – obecnie nasz zespół liczy już ponad 200 osób!