Referencje

Zarządzanie najmem
Chcielibyśmy podziękować za miłą i profesjonalną współpracę przy przygotowaniu do najmu naszego mieszkania. Cieszymy się, że jest już wynajęte i zarabia. Współpraca z Państwem to sama przyjemność!

Roma i Adam Ramczyk

Powierzyłem Mzuri zarządzanie moim kawalerskim mieszkaniem w Krakowie. Współpraca trwa już blisko dwa lata i nie mam się do czego przyczepić. Raz w miesiącu otrzymuję raport ile wpłynęło od najemcy a jakie były wydatki. Śmiało polecam.

Marek Kowalczyk

Nasze doświadczenia ze współpracy z Mzuri są bardzo pozytywne. Profesjonalne podejście do klienta, transparentne rozliczenia, doskonała obsługa. W pełni polecam!

ITS

Nasze doświadczenia ze współpracy z Mzuri są bardzo pozytywne. Profesjonalne podejście do klienta, transparentne rozliczenia, doskonała obsługa. W pełni polecam!

Katarzyna S.

Wspaniała współpraca na każdym etapie przygotowania mieszkania pod wynajem! Pani Hania, przedstawicielka Mzuri z Trójmiasta, wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem, bezproblemową komunikacją, zaangażowaniem, wspaniałą organizacją i zawsze dobrym humorem.

Ewa Stalewska

Serdecznie dziękuję Mzuri i p. Kamilowi za rzetelną i bardzo profesjonalną współpracę, zarówno przed podpisaniem umowy, jak i już w trakcie użytkowania lokalu. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych i natychmiastowa gotowość do wszelkiej pomocy lokatorom, są naprawdę wyjątkowe i godne uznania.

Monika Stempniak

Inwestycje
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu swojej nieruchomości z pomocą Mzuri. Szczególne podziękowania należą się p. Justynie, która prowadziła cały projekt. Bardzo polecamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę w 2018 roku.

Marcelina i Daniel Hackiewicz

Remont koordynowany przez specjalistów Mzuri przebiegł bardzo sprawnie – nie mam zastrzeżeń. Efekt końcowy jest bardzo pozytywny. Teraz tylko czekam na wynajem mieszkania.

Marcin Piekarski

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Mzuri przy remoncie i przygotowaniu mojego mieszkania do najmu – doskonała organizacja, duże doświadczenie, wiele cennych wskazówek. Sama współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a remont zakończył się szybciej niż tego oczekiwałem!

Rafał

Zdecydowałem się na zainwestowanie w CFI 1 (inwestowanie grupowe) i jestem pełen uznania dla pracowników Mzuri za zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu, szybkie przeprowadzenie procesu inwestycyjnego i błyskawiczne wynajęcie mieszkań, co sprawiło, że całkowity zwrot z inwestycji osiągnął poziom wyższy od zakładanego.

Krystian

Jako właściciel mieszkań w kamienicy, zakupionej i wyremontowanej przez spółkę Mzuri CFI 1, z pełnym zaufaniem mogę polecić usługi Grupy Mzuri w zakresie doradztwa w nabywaniu mieszkań przeznaczonych na wynajem, organizowania remontu oraz zarzadzania najmem.

Sławomir

Mam jak najlepsze doświadczenia ze współpracy. Po podpisaniu umowy i określeniu moich preferencje co do kupowanych mieszkań, zaproponowano mi różne propozycje, z których wybrałem najbardziej odpowiadające i wdrożyliśmy procedurę zakupu (diler-rynek pierwotny). Niestety, na skutek zdarzeń losowych musiałem przerwać współprace i wycofać się z inwestycji oraz ze współpracy z MZURI. Wykazali duże zrozumienie dla mojej sytuacji, nie dochodzili konsekwencji z tytułu zerwania umowy, aktywnie pomagają w zbyciu nieruchomości. Na pewno, jak sytuacja pozwoli, nawiążę współpracę w przyszłości.

Marcin