Zespół

artur-bartnicki

Artur Bartnicki

prezes zarządu
Mzuri sp. z o.o.

Przez 8 lat zdobywał doświadczenia zawodowe w konsultingu (Arthur Andersen oraz MDDP), realizując projekty dla największych firm w Polsce. Specjalizował się w zarządzaniu procesami biznesowymi, podnoszeniu efektywności operacyjnej oraz definiowaniu i wdrażaniu strategii. Przez 4 lata zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Ofertą w Grupie Orange odpowiadając za zarządzanie procesem wdrożenia nowych produktów i usług. Był również dyrektorem zarządzającym i współwłaścicielem spółki oferującej outsourcing sił sprzedaży na rynku farmaceutycznym.

null

Maria Dąbrowska

wiceprezes
Mzuri sp. z o.o.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradczej (Andersen Business Consulting, Deloitte oraz IMS Health) produkcyjnej i usługowej, w tym również w pracy dla funduszy PE. Od początku swojej kariery koncentrowała się na projektach generujących strategiczny wzrost i efektywności operacyjne dla swoich klientów – w ostatnich latach pracując zarówno dla Zarządów i Rad Nadzorczych spółek jak i zasiadając w tych władzach. Maria jest absolwentem London School of Economics.

null

Jan Dziekoński

prezes zarządu
Mzuri Investments sp. z o.o.

Prezes Mzuri Investments, które w 2013 zakładał wraz ze Sławkiem Muturi. Odpowiada za obszar inwestycji w Grupie Mzuri, zarządzając zespołem 40 osób, które nabyły już ponad 1400 mieszkań i 20 budynków przeznaczonych na wynajem, jak i obszar inwestowania grupowego. Przed dołączeniem do Mzuri był wicedyrektorem w dziale doradztwa biznesowego w PwC oraz kierownikiem projektów w Roland Berger Strategy Consultants. Łącznie posiada dwunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest również posiadaczem własnego portfela mieszkań na wynajem, zarządzanego przez Mzuri. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

artur-kazmierczak

Artur Kaźmierczak

członek zarządu
Mzuri Investments sp. z o.o.

Współwłaściciel Grupy Mzuri, członek zarządu Mzuri Investments i spółek Mzuri CFI, a także posiadacz portfela mieszkań na wynajem. Przed dołączeniem do Mzuri był Partnerem w PwC, gdzie pracował od 2009 roku. Wcześniej był związany z Deloitte, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen. Łącznie posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, studiował także w Holandii na Uniwersytecie Maastricht. Jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A. Jest ekspertem często cytowanym przez media.

null

Jarosław Kalinowski

członek zarządu
Mzuri Investments sp. z o.o.

Współwłaściciel Grupy Mzuri, członek zarządu Mzuri Investments oraz spółek Mzuri CFI. Inżynier budownictwa, absolwent Politechniki Warszawskiej. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w największych krajowych firmach budowlanych, m.in. Warbud S.A. i Mostal Warszawa S.A., co pozwoliło
w praktyce poznać pełen zakres procesów budowlanych prowadzonych w oparciu o najnowsze technologie, z uwzględnieniem rachunku ekonomicznego tego typu przedsięwzięć.

beata-pawliczak

Beata Pawliczak

dyrektor ds. zapewnienia jakości

Współzałożycielka i współwłaścicielka Mzuri i Mzuri Investments. Od 2017 roku odpowiada w Mzuri za odpowiednią jakość naszych produktów i usług. Posiada również portfel mieszkań na wynajem
Jest ekspertem w każdym obszarze zarządzania najmem. Przeprowadziła proces zakupu około 100 mieszkań na wynajem. Nie tylko znalazła wiele okazji rynkowych, prowadziła negocjacje i załatwiała formalności, ale również nadzorowała remont wielu z tych mieszkań. Później zapewniła ich wynajęcie i bieżącą obsługę.
Przed dołączeniem do Mzuri pracowała w ING Nationale Nederlanden oraz w ZUS.

null

Karolina Krzywdzińska

dyrektor back office

Od wielu lat związana z Mzuri. Odpowiada za działania znajdującej się w Łodzi centrali. Ma pod opieką Biuro Obsługi Klienta, Dział Windykacji oraz Dział Rozliczeń.

null

Krzysztof Bystrosz

dyrektor projektów strategicznych

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (MBA) i Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny). Wieloletni praktyk zarządzania mieszkaniami na wynajem. Odpowiada w Mzuri za tworzenie oraz wdrażanie procesów i procedur, które mają zapewnić firmie efektywność i bezpieczeństwo najmu. Jako ekspert nieruchomości popularyzuje dobre praktyki najmu na łamach gazet, poprzez wywiady w radiu i TV.

null

Natalia Muturi

dyrektor HR

Od 6 lat związana z Grupą Mzuri – przez 3 lata jako dyrektor sprzedaży usług zarządzania najmem, przez kolejne 2 lata tworzyła od podstaw dział HR dla 200 współpracowników Grupy Mzuri. Obecnie dyrektor zarządzająca odpowiedzialna za sprzedaż usług zarządzania najmem, marketing i dział HR oraz członek Rady Nadzorczej Mzuri i Mzuri Investments.
Prezeska Mzuri CFI Portfel Mieszkań 2020 oraz wiceprezeska Stowarzyszenia Wazuri, którego celem jest budowanie wolności finansowej współpracowników Grupy Mzuri.