Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe | ul. Kordeckiego 27, Warszawa

Obraz1
IMG_20190715_103306

Widok z okien

GetImage (7)

Poglądowe wyposażenie mieszkania

1__MG_0982-HDR

Poglądowe wyposażenie mieszkania

GetImage (2)

Poglądowe wyposażenie mieszkania

GetImage (5)

Poglądowe wyposażenie mieszkania

GetImage (4)

Poglądowe wyposażenie mieszkania

GetImage (6)

Poglądowe wyposażenie mieszkania

IMG_20190715_103734

Budowa w trakcie realizacji

IMG_20190715_101403

Budowa w trakcie realizacji

IMG_8181

Budowa w trakcie realizacji

IMG_8173

Budowa w trakcie realizacji

IMG_8179

Metraż: od 20 m²
Piętro: 0-4
Cena: od 190 000 zł
Warszawa, ul. Kordeckiego 27
(blisko III linii metra!)
Prognozowany zwrot: do 7%

Nowy cennik, 40% zarezerwowane!!!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w należącym do Spółki CFI 11, remontowanym obecnie budynku przy ul. Kordeckiego 27 w Warszawie. Przedstawiamy możliwość nabycia 16 lokali mieszkalnych, które tworzą w sumie 31 oddzielnych jednostek najmu (część jest zarezerwowana). Oferowane mieszkania przyniosą nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Warszawę poziomie rzędu do 7% w skali roku.

Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się od 190 tys. PLN za jednostkę najmu, co jest absolutnie najniższą ceną w Warszawie, dzięki czemu ich rentowność powinna być wyższa o 50% niż konkurencyjnej oferty deweloperów! W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe – część także z wysokimi antresolami. Zakończenie prac remontowych planowane jest na IV kwartał 2019 roku, a rozpoczęcie najmu na I kwartał 2020 roku.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Praga-Południe,w odległości ok. 8 km od ścisłego centrum miasta. Posiada dobrze rozbudowaną komunikację miejską. Atutem okolicy jest bliskość ul. Grochowskiej – jednej z głównych arterii dzielnicy, co gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta tramwajem oraz dobrze rozwiniętą okoliczną infrastrukturę. W najbliższych latach w pobliżu inwestycji ma powstać stacja metra Wiatraczna (LINK)!

Poniższa oferta dotyczy sprzedaży znajdującego się na parterze lokalu nr 1 o powierzchni 27 m2 i architektonicznym podziale na dwie całkowicie niezależne funkcjonalnie, nieduże kawalerki. W przypadku zainteresowania możemy zaprezentować szczegóły dotyczące pozostałych 15 lokali.

Stopa zwrotu: do 7% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 2 x 190 000 zł (stan deweloperski)

Oczekiwany czynsz najmu netto: 2 960 zł

Zobacz zalety tej oferty

Rentowność do 8%

Oferowane mieszkania cechują się bardzo wysoką rentownością! Po uwzględnieniu wszystkich kosztów (w tym zarządzania) powinny przynosić od 6 do nawet 8% zwrotu rocznie. Możesz dzięki temu zarabiać nawet 40 tys. PLN rocznie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nasza oferta jest tańsza niż zakup mieszkania od dewelopera (jednostka najmu pod klucz poniżej 300 tys. PLN) - oszczędzasz też swój cenny czas na wykończenie i wynajęcie mieszkania!

Doświadczony operator najmu

Jesteśmy największym operatorem najmu z sukcesami w komercjalizacji całych budynków - zawsze osiągaliśmy wyższy czynsz i zwrot niż szacowany w ofertach!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz zainwestować z każdego miejsca na ziemi - jeśli mieszkasz za granicą wystarczy przesłać nam pełnomocnictwo zakupu w Twoim imieniu!