Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe | ul. Kordeckiego 27, Warszawa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: od 27 m²
Piętro: 2-3
Cena: od 227 000 zł
Warszawa, ul. Kordeckiego 27
(blisko III linii metra!)
Prognozowany zwrot: do 6,5%

70% zarezerwowane!!!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w należącym do naszej spółki, remontowanym obecnie budynku przy ul. Kordeckiego 27 w Warszawie. W budynku znajduje się 31 jednostek najmu, do zakupu dostępne pozostały już jedynie 5 dwu-paków (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej). Oferowane mieszkania przyniosą nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Warszawę poziomie rzędu do 6,5% w skali roku. Wszystkie mieszkania sprzedawane są razem z pełnym wyposażeniem jako gotowe do najmu.

Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się od 227 tys. PLN za jednostkę najmu, co należy do najniższych cen w Warszawie, dzięki czemu ich rentowność powinna być wyższa o 50% niż konkurencyjnej oferty deweloperów! W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe – część także z wysokimi antresolami. Rozpoczęcie najmu planowane jest już na II kwartał 2020 roku.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Praga-Południe,w odległości ok. 8 km od ścisłego centrum miasta. Posiada dobrze rozbudowaną komunikację miejską. Atutem okolicy jest bliskość ul. Grochowskiej – jednej z głównych arterii dzielnicy, co gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta tramwajem oraz dobrze rozwiniętą okoliczną infrastrukturę. W najbliższych latach w pobliżu inwestycji ma powstać stacja metra Wiatraczna (LINK)! Zachęcamy też do obejrzenia krótkiego nagrania, którym zapowiadaliśmy naszą inwestycję kilka miesięcy temu.

Dostępne lokale różnią się metrażami, cenami i rentownością. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły poszczególnych lokali.

70% zarezerwowane!!!

Stopa zwrotu: do 6,5% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: od 2 x 227 000 zł (stan deweloperski)

Oczekiwany czynsz najmu netto: 2 980 zł do nawet 4 000 zł

Zobacz zalety tej oferty

Rentowność do 8%

Oferowane mieszkania cechują się bardzo wysoką rentownością! Po uwzględnieniu wszystkich kosztów (w tym zarządzania) powinny przynosić od 6 do nawet 8% zwrotu rocznie. Możesz dzięki temu zarabiać nawet 40 tys. PLN rocznie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nasza oferta jest tańsza niż zakup mieszkania od dewelopera (jednostka najmu pod klucz poniżej 300 tys. PLN) - oszczędzasz też swój cenny czas na wykończenie i wynajęcie mieszkania!

Doświadczony operator najmu

Jesteśmy największym operatorem najmu z sukcesami w komercjalizacji całych budynków - zawsze osiągaliśmy wyższy czynsz i zwrot niż szacowany w ofertach!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz zainwestować z każdego miejsca na ziemi - jeśli mieszkasz za granicą wystarczy przesłać nam pełnomocnictwo zakupu w Twoim imieniu!

Zastanawia Cię, jak kryzys wpłynie na rynek najmu mieszkań?