2 kawalerki, 30 m2 | Kraków, ul. Proszowicka


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 30 m²
Piętro: parter
Cena: 2 x 192 500 zł
Kraków, ul. Proszowicka
Osiągany zwrot: 6,0%
Czynsz najmu netto:
2 250 zł

Lokal podzielony w ramach remontu na dwie, nowoczesne, niezależne i w pełni urządzone kawalerki. Obie są wynajęte, posiadają ważne umowy najmu i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych.

Pięknie, nowocześnie urządzone mieszkania po remoncie, położone w wielorodzinnym domu w całości wyremontowanym w ubiegłym roku przez Mzuri. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Miejsca parkingowe przy ulicy przed budynkiem.

Budynek znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały, w odległości ok. 5 km od ścisłego centrum miasta. Posiada dobrze rozbudowaną komunikację miejską. Atutem okolicy jest bliskość ul. Opolskiej – jednej z głównych arterii miasta, co gwarantuje szybki wyjazd na obwodnicę i dojazd do Zabierzowa (business park) i do Zielonek.

W rejonie tym znajdują się liczne siedziby firm, korporacji, szpital JP II. Dogodny dojazd do wyższych uczelni.

Oba mieszkania są obecnie wynajęte i od momentu zakupu będą przynosić zyski nowemu właścicielowi. Obecny czynsz najmu obu kawalerek to 2250 zł netto (po opłatach licznikowych i administracyjnych)

Stopa zwrotu: 6,0% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty).

Cena: 2 x 192 500 zł
Czynsz najmu netto: 2 250 zł