2 kawalerki 27 metrów | ul. Racławicka 50, Kraków


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 30 m²
Piętro: 2-4
Cena: 2 x 200 000 zł
Kraków, ul. Racławicka 50
Prognozowany zwrot: do 6,8%

Ostatnie lokale

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w należącym do naszej Spółki, remontowanym obecnie budynku przy ul. Racławickiej 50 w Krakowie. Przedstawiamy zatem możliwość nabycia ostatnich 3 lokali mieszkalnych, które tworzą w sumie 6 oddzielnych jednostek najmu. Oferowane mieszkania przyniosą Nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Kraków poziomie nawet do nawet 6,8% zwrotu w skali roku.

Ceny dewoleperska za 2-pak (2 jednostki najmu) zaczynają się od 400 tys PLN, co przekłada się na kwotę 200 tys PLN za jednostkę namu co jest ceną nieosiągalną w centrum Krakowa! Całkowity koszt inwestycji w jeden lokal mieszkalny, po uwzględnieniu ceny za wykończenie i wyposażenie oraz wszelkich kosztów transakcyjnych, zaczyna się od 494 tys PLN za 2-pak (2 jednostki najmu). Mieszkania sprzedawane będą razem z wykończeniem i wyposażeniem tak by były gotowe do wprowadzenia najemców i komercjalizacji inwestycji. Rozpoczęcie najmu planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Posiada pełną infrastrukturę oraz rozbudowaną komunikację miejską, w tym dworzec PKP Kraków Łobzów, z którego można dojechać do Kraków Business Park w Zabierzowie. Sama kamienica została nadbudowywania o dwie kondygnacje, jej powierzchnia użytkowa wynosi 510,32 m2 powierzchni (w tym poddasze i piwnica). Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i użytkowej.

Poszczególne lokale różnią się nieznacznie cenami, metrażami i rentownością inwestycji. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.

Ostatnie lokale

Stopa zwrotu: do 6,8% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: od 2 x 200 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: od 2 760 zł

Zobacz zalety tej oferty

Rentowność ok. 7%

Oferowane mieszkania cechują się bardzo wysoką rentownością! Po uwzględnieniu wszystkich kosztów (w tym zarządzania) powinny przynosić od 6 do blisko 7% zwrotu rocznie. Możesz dzięki temu zarabiać nawet 30 tys. PLN rocznie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nasza oferta jest tańsza niż zakup mieszkania od dewelopera (jednostka najmu pod klucz poniżej 200 tys. PLN) - oszczędzasz też swój cenny czas na wykończenie i wynajęcie mieszkania!

Doświadczony operator najmu

Jesteśmy największym operatorem najmu z sukcesami w komercjalizacji całych budynków - zawsze osiągaliśmy wyższy czynsz i zwrot niż szacowany w ofertach!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz zainwestować z każdego miejsca na ziemi - jeśli mieszkasz za granicą wystarczy przesłać nam pełnomocnictwo zakupu w Twoim imieniu!