2 kawalerki 27 metrów | ul. Racławicka 50, Kraków

Racławicka - Kraków
m1
L1

Metraż: 27 m²
Piętro: parter
Cena: 2 x 190 000 zł
Kraków, ul. Racławicka 50
Prognozowany zwrot: do 8,3%

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w należącym do naszej Spółki, remontowanym obecnie budynku przy ul. Racławickiej 50 w Krakowie. Przedstawiamy zatem możliwość nabycia wszystkich 8 lokali mieszkalnych, które tworzą w sumie 16 oddzielnych jednostek najmu. Oferowane mieszkania przyniosą Nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Kraków poziomie 7% do nawet 8,3% zwrotu w skali roku.

Całkowity koszt inwestycji w jeden lokal mieszkalny, po uwzględnieniu ceny za wykończenie i wyposażenie oraz wszelkich kosztów transakcyjnych, mieści się w przedziale od ok. 370.000 zł do ok. 517.000 zł za 2-pak (2 jednostki najmu). – ceny za jednostkę w stanie deweloperskim zaczynają się od 150 tys. PLN, co jest ceną nieosiągalną w centrum Krakowa!  Zakończenie prac remontowych i rozpoczęcie najmu planowane jest na I kwartał 2020 roku.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Posiada pełną infrastrukturę oraz rozbudowaną komunikację miejską, w tym dworzec PKP Kraków Łobzów, z którego można dojechać do Kraków Business Park w Zabierzowie. Sama kamienica została nadbudowywania o dwie kondygnacje, jej powierzchnia użytkowa wynosi 510,32 m2 powierzchni (w tym poddasze i piwnica). Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i użytkowej.

Poniższa oferta dotyczy sprzedaży znajdującego się na parterze lokalu nr 1 o powierzchni 27 m2 i architektonicznym podziale na dwie całkowicie niezależne funkcjonalnie, nieduże kawalerki. W przypadku zainteresowania możemy zaprezentować szczegóły dotyczące pozostałych dostępnych lokali.

Stopa zwrotu: do 8,3% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 2 x 190 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 2 570 zł

Zobacz zalety tej oferty

Rentowność do 8%

Oferowane mieszkania cechują się bardzo wysoką rentownością! Po uwzględnieniu wszystkich kosztów (w tym zarządzania) powinny przynosić od 6 do nawet 8% zwrotu rocznie. Możesz dzięki temu zarabiać nawet 30 tys. PLN rocznie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nasza oferta jest tańsza niż zakup mieszkania od dewelopera (jednostka najmu pod klucz poniżej 200 tys. PLN) - oszczędzasz też swój cenny czas na wykończenie i wynajęcie mieszkania!

Doświadczony operator najmu

Jesteśmy największym operatorem najmu z sukcesami w komercjalizacji całych budynków - zawsze osiągaliśmy wyższy czynsz i zwrot niż szacowany w ofertach!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz zainwestować z każdego miejsca na ziemi - jeśli mieszkasz za granicą wystarczy przesłać nam pełnomocnictwo zakupu w Twoim imieniu!