2 kawalerki 27 metrów | ul. Racławicka 50, Kraków

Racławicka - Kraków
m1
L1

Metraż: 27 m²
Piętro: parter
Cena: 2 x 171 000 zł
Kraków, ul. Racławicka 50
Prognozowany zwrot: do 7%

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w należącym do naszej Spółki, remontowanym obecnie budynku przy ul. Racławickiej 50 w Krakowie. Przedstawiamy zatem możliwość nabycia wszystkich 13 lokali mieszkalnych, które tworzą w sumie 27 oddzielnych jednostek najmu. Oferowane mieszkania przyniosą Nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Kraków poziomie rzędu do 7% w skali roku.

Całkowity koszt inwestycji w jeden lokal mieszkalny, po uwzględnieniu ceny za wykończenie i wyposażenie oraz wszelkich kosztów transakcyjnych, mieści się w przedziale od ok. 397.000 zł za 2-pak (2 jednostki najmu) do ok.738.000 zł za 3-pak (3 jednostki najmu) – cena za jednostkę w stanie deweloperskim wynosi tylko 171 tys. PLN, co jest ceną nieosiągalną w centrum Krakowa!  Zakończenie prac remontowych planowane jest na IV kwartał 2019, a rozpoczęcie najmu planowane jest na I kwartał 2020 roku.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Posiada pełną infrastrukturę oraz rozbudowaną komunikację miejską, w tym dworzec PKP Kraków Łobzów, z którego można dojechać do Kraków Business Park w Zabierzowie. Sama kamienica jest w trakcie nadbudowywania o dwie kondygnacje, jej powierzchnia użytkowa będzie wynosić docelowo 510,32 m2 powierzchni (w tym poddasze i piwnica). Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i użytkowej.

Poniższa oferta dotyczy sprzedaży znajdującego się na parterze lokalu nr 1 o powierzchni 27 m2 i architektonicznym podziale na dwie całkowicie niezależne funkcjonalnie, nieduże kawalerki. W przypadku zainteresowania możemy zaprezentować szczegóły dotyczące pozostałych 12 lokali.

Stopa zwrotu: do 7% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 2 x 171 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 2 480 zł