Gliwice, ul. Nasyp 2/6B

POST FB (4)
_MG_6854-HDR
_MG_6721-HDR
_MG_6747-HDR
_MG_6797
_MG_6800
POST FB (4) _MG_6854-HDR _MG_6721-HDR _MG_6747-HDR _MG_6797 _MG_6800

Metraż: 17,54 m²
Piętro: 3
Cena:  120 000 zł
Gliwice, ul. Nasyp 2
Osiągany zwrot: 5,2%
Czynsz najmu netto: 700 zł

Gliwice, ul. Nasyp 2

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego na czas nieokreślony mieszkania, tzw. gotowca inwestycyjnego w kamienicy należącej do firmy Mzuri Sp. z o.o., pod najlepszym adresem w Gliwicach, w ścisłym centrum miasta przy ul. Nasyp 2.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 5-cio kondygnacyjnej kamienicy, charakterystycznej ze względu na swoje oryginalne gzymsy i zdobienia. Elewacja kamienicy podlegać będzie rewitalizacji, jednak wewnątrz budynek i klatki schodowe są utrzymane w dobrym stanie.

Samo mieszkanie ma powierzchnię 17,54m2. . Mieszkanie jest z najemcą na czas nieokreślony z kwotą 700 zł netto, dzięki czemu nie trzeba ponosić aktualne nakładów na remont (dopiero po ewentualnej wymianie najemcy). Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz z łazienki z WC. Ogrzewanie jest centralne gazowe.

Lokal ten znajduje się w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km dostępne są: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej, Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Dzięki temu, że znajduje się przy zjeździe na DTŚ, dojazd do Katowic samochodem zajmuje 15 minut. W odległości 5 km jest Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive. W najbliższym sąsiedztwie zaś, Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy  Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstaje nowoczesne centrum ginekologii.

Gliwice to idealne miejsce dla inwestycji w najem długoterminowy, to jedno z najprężniej rozwijających się miast Śląska, miasto tak studenckie (10 Wydziałów Politechniki Śląskiej), jak i pracownicze (Strefa Ekonomiczna, Nowe Gliwice – skupiające firmy z branży wysokich technologii, czy powstający największy Amazon).

Stopa zwrotu: 5,2%  (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty).

Cena:  120 000 zł

Czynsz najmu netto: 700 zł