Gliwice, ul. Nasyp 2

GetImage-_3_
GetImage-_4_
GetImage-_2_
GetImage-_1_
GetImage-_5_
GetImage-_6_
GetImage-_3_ GetImage-_4_ GetImage-_2_ GetImage-_1_ GetImage-_5_ GetImage-_6_

Metraż: 11,67 m²
Piętro: 2
Cena:  144 000 zł
Gliwice, ul. Nasyp 2
Osiągany zwrot: 6,0 – 6,4%
Czynsz najmu netto:
950 zł

Gliwice, ul. Nasyp 2

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego mieszkania świeżo po remoncie tzw. gotowca inwestycyjnego w kamienicy należącej do firmy Mzuri Sp. z o.o., pod najlepszym adresem w Gliwicach, w ścisłym centrum miasta przy ul. Nasyp 2.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 5-cio kondygnacyjnej kamienicy, charakterystycznej ze względu na swoje oryginalne gzymsy i zdobienia. Elewacja kamienicy podlegać będzie rewitalizacji, jednak wewnątrz budynek i klatki schodowe są utrzymane w dobrym stanie.

Samo mieszkanie, o powierzchni 11,67m2, jest po generalnym remoncie, w pełni i nowocześnie wyposażone. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz z łazienki z WC. Ogrzewanie jest centralne gazowe.

Lokal ten znajduje się w ścisłym centrum miasta, w promieniu niespełna 1 km dostępne są: Kampus i Wydziały Politechniki Śląskiej, Strefa Przedsiębiorczości – Stare Gliwice, skupiająca firmy z branż wysokich technologii, Dworzec, Urząd Miasta, Starówka (rynek), centra handlowe (Forum, Arena, GCH), punkty usługowe, główna siedziba ING Banku. Dzięki temu, że znajduje się przy zjeździe na DTŚ, dojazd do Katowic samochodem zajmuje 15 minut. W odległości 5 km jest Strefa Ekonomiczna z licznymi firmami branży automotive. W najbliższym sąsiedztwie zaś, Plac Piastów z licznymi punktami usługowymi, spożywczymi, siedzibami firm, jak Engie Elektromontaż czy  Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, Gliwickie Centrum Handlowe. Na sąsiedniej działce powstaje nowoczesne centrum ginekologii.

Gliwice to idealne miejsce dla inwestycji w najem długoterminowy, to jedno z najprężniej rozwijających się miast Śląska, miasto tak studenckie (10 Wydziałów Politechniki Śląskiej), jak i pracownicze (Strefa Ekonomiczna, Nowe Gliwice – skupiające firmy z branży wysokich technologii, czy powstający największy Amazon).

Stopa zwrotu: 6,0 – 6,4%  (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty).

Cena:  144 000 zł

Czynsz najmu netto: 950 zł