Kawalerka 17 m2 | ul. Kurpińskiego 1A, Gdańsk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 17m²
Piętro: 1
Cena: 207 000
Gdańsk, ul. Kurpińskiego 1A
Prognozowany zwrot: 6,1%

NOWOŚĆ

Przedstawiamy inwestycję realizowaną przy ul. Kurpińskiego 1A w Gdańsku, gdzie powstaje 30 lokali stworzonych z myślą o długoterminowym najmie w metrażach od 13 do 28 m2. Ceny netto wykończonych, umeblowanych i gotowych do najmu lokali zaczynają się od 197 tysięcy. Grupa Mzuri zajmuje się nie tylko przygotowaniem i realizacją inwestycji, ale też późniejszym zarządzaniem najmem długoterminowym. Dla zakupionych lokali istnieje możliwość odliczenia 23% podatku VAT. Budynek przejdzie gruntowny remont oraz rozbudowę. Koniec prac remontowych zakładany jest na czerwiec 2021 roku.

Poniższa oferta prezentuje przykładowy lokal w naszej inwestycji. Jest to kawalerka o powierzchni 17 m2 składająca się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Spodziewany miesięczny czynsz najmu brutto wynosi 1 750 zł, co po uwzględnieniu kosztów administracyjnych, opłat licznikowych, podatku VAT, kosztów związanych z zarządzaniem najmem i ryzykiem pustostanu przekłada się na rentowność 6,1% zwrotu z inwestycji w skali roku. Wszystkie mieszkania zostaną wykończone pod klucz i w momencie przeniesienia własności będą gotowe do najmu.

Stopa zwrotu: 6,1% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 207 000 zł

Oczekiwany czynsz najmu netto: 1 470 zł