2 kawalerki 28 m2 | ul. Głucha 3, Warszawa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzuri/ftp/mzuri.pl-nowe/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Metraż: 28 m² (dwie kawalerki)
Piętro: parter
Cena: 2 x 225 000 zł
Warszawa, ul. Głucha 3
(blisko metra!)
Osiągany zwrot:  6,8%

2 kawalerki 28 m² | ul. Głucha 3, Warszawa

Prezentujemy ostatnie mieszkanie do nabycia w inwestycji Głucha 3 , zrealizowanej w całości przez Mzuri Sp. z o.o.

Lokal nr 5 , znajduje się na parterze. Został podzielony w ramach remontu na dwie, nowoczesne, niezależne i w pełni urządzone kawalerki.

Pięknie, nowocześnie urządzone mieszkanie po remoncie, Kamienica z lat 30. XX wieku przeszła kompleksowy remont generalny, uwzględniający wymianę wszystkich instalacji wewnętrznych, utworzenie instalacji ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania zasilanych kotłownią gazową, naprawę i modernizację dachu, ocieplenie elewacji, wymianę stolarki drzwiowej i części stolarki okiennej, nowe okładziny ścienne, sufitowe, podłogowe.

Kamienica znajduje się na Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe, w odległości 200 m od głównej ulicy dzielnicy – Grochowskiej, 50 m od ulicy Mińskiej, w pobliżu modnego 8-hektarowego, kulturalno-mieszkaniowo-usługowego obszaru Soho Factory (250 m), Kampus Uniwersytetu SWPS ( 350 m) .

Kamionek jest jednym z priorytetowych obszarów Warszawy, wpisanym do Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku, który objął rewitalizację kamienic, parków, modernizację ulic, odnowienie dworców kolejowych itp. Jest obszarem o charakterze mieszkaniowo-parkowym o dużym potencjale rozwojowym.

Okolica jest cicha i spokojna, a zarazem bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. W pobliżu znajduje się Dworzec PKP i PKS Warszawa Wschodnia (1 km), Metro Stadion Narodowy (1,4 km; 3 przystanki autobusowe), Dworzec Kolejowy Warszawa Stadion, Stadion Narodowy.

Centrum Warszawy znajduje się w odległości 4 km (14 minut tramwajem), Park Skaryszewski (450 m), Kampus Uniwersytetu SWPS (350 m). W pobliżu mają powstać dwie stacje metra – Dworzec Wschodni i Mińska (LINK).

Obie kawalerki są obecnie wynajęte za łączną kwotę 2900 zł netto (po opłatach licznikowych i administracyjnych)

Spacer po inwestycji : https://wnetrza3d.pl/realizacje/mzuri/glucha-3097/

Oczekiwana stopa zwrotu: 6,8% (uwzględnia możliwy pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 2 x 225 000 zł

Zobacz zalety tej oferty

Rentowność do 7%

Oferowane mieszkania cechują się bardzo wysoką rentownością! Po uwzględnieniu wszystkich kosztów (w tym zarządzania) powinny przynosić od 6 do nawet 7% zwrotu rocznie. Możesz dzięki temu zarabiać nawet 30 tys. PLN rocznie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Mieszkania będą gotowe do najmu w ciągu 1-2 miesięcy - oszczędzasz swój cenny czas! Nasza oferta jest tańsza niż zakup mieszkania od dewelopera (jednostka najmu pod klucz poniżej 250 tys. PLN)!

Doświadczony operator najmu

Jesteśmy największym operatorem najmu z sukcesami w komercjalizacji całych budynków - zawsze osiągaliśmy wyższy czynsz i zwrot niż szacowany w ofertach!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz zainwestować z każdego miejsca na ziemi - jeśli mieszkasz za granicą wystarczy przesłać nam pełnomocnictwo zakupu w Twoim imieniu!