2 kawalerki 28 m2 | ul. Głucha 3, Warszawa

Visualisation 04
R1
N1

Metraż: 28 m² (dwie kawalerki)
Piętro: parter
Cena: 450 000 zł
Warszawa, ul. Głucha 3
Prognozowany zwrot: 6,4%

2 kawalerki 28 m² | ul. Głucha 3, Warszawa

Zarząd Mzuri CFI 4 sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nabycia mieszkań przeznaczonych na wynajem w remontowanym obecnie budynku na ul. Głuchej 3 w Warszawie.

Gruntowny remont budynku zbliża się obecnie do ukończenia. Prace remontowe wraz z pełnym wykończeniem i wyposażeniem mieszkań zostaną zakończone w marcu 2019 roku. Wszystkie mieszkania zostaną przygotowane z myślą o prowadzeniu najmu – oferują wysoki zwrot i trwałość inwestycji.

Oferowane lokale znajdują się na parterze i 2. piętrze. Do każdej jednostki najmu przypisany jest boks w piwnicy.

Kamienica z lat 30. XX wieku przechodzi obecnie remont generalny, uwzględniający wymianę wszystkich instalacji wewnętrznych, utworzenie instalacji ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania zasilanych kotłownią gazową, naprawę i modernizację dachu, ocieplenie elewacji, wymianę stolarki drzwiowej i części stolarki okiennej, nowe okładziny ścienne, sufitowe, podłogowe.

Wszystkie mieszkania w budynku przeznaczone są na wynajem i zostaną wykończone, wyposażone i umeblowane według standardu Mzuri, czyli w stanie gotowości do wynajęcia.

Kamienica znajduje się na Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe, w odległości 200 m od głównej ulicy dzielnicy – Grochowskiej, 50 m od ulicy Mińskiej, w pobliżu modnego 8-hektarowego, kulturalno-mieszkaniowo-usługowego obszaru Soho Factory (250 m). Kamionek jest jednym z priorytetowych obszarów Warszawy, wpisanym do Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku, który objął rewitalizację kamienic, parków, modernizację ulic, odnowienie dworców kolejowych itp. Jest obszarem o charakterze mieszkaniowo-parkowym o dużym potencjale rozwojowym.

Okolica jest cicha i spokojna, a zarazem bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. W pobliżu znajduje się Dworzec PKP i PKS Warszawa Wschodnia (1km), Metro Stadion Narodowy (1,4 km; 3 przystanki autobusowe), Dworzec Kolejowy Warszawa Stadion, Stadion Narodowy. Centrum Warszawy znajduje się w odległości 4 km (14 minut tramwajem), Park Skaryszewski (450 m), Kampus Uniwersytetu SWPS (350 m).

Oczekiwana stopa zwrotu: 6,4% (uwzględnia pustostan, wynagrodzenie Mzuri za zarządzanie najmem oraz wszystkie istotne koszty)

Cena: 450 000 zł