wrz 27

Prezentujemy spółkę Mzuri CFI Śląsk

prezentacja-mzuri-cfi-slask26 i 27 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach mieliśmy przyjemność zaprezentowania naszej nowej spółki inwestowania grupowego Mzuri CFI Śląsk.

Potencjalni inwestorzy i media mogli zapoznać się ze szczegółami zarówno na naszym stoisku, jak też na specjalnie z tej okazji zorganizowanym lunchu prasowym.

Spółkę prezentowali Artur Kaźmierczak – prezes zarządu Mzuri CFI Śląsk, Jan Dziekoński – członek zarządu Mzuri CFI Śląsk i prezes zarządu Mzuri Investments oraz Michał Karpiuk – kierownik projektów inwestycyjnych Mzuri CFI.

Mzuri CFI Śląsk to spółka inwestowania grupowego, która inwestuje na terenie konurbacji górnośląskiej. Jej strategia zakłada zakup budynków mieszkalnych, generujących przychód z najmu. Szacowany zwrot dla inwestorów to 7% w skali roku.

W pierwszym naborze kapitału, który miał miejsce w sierpniu br., do spółki dołączyło 89 inwestorów, którzy wnieśli do spółki niemal 4 mln zł. Dzięki temu do końca października Mzuri CFI Śląsk kupi kamienicę przy ul. 3 maja w Katowicach.

Obecnie, do 28 października 2018 r., trwa drugi nabór. By dołączyć do grona wspólników wystarczy już 10 tys. zł.

Po więcej informacji na temat Mzuri CFI Śląsk zapraszamy na stronę mzuricfi.pl. Zachęcamy też do pobrania Pakietu Inwestora Mzuri CFI Śląsk.