Sosnowiec, Floriańska 3/4

Floriańska 3/4

Sosnowiec

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 7,1 %
  • Cena: 162 226 zł
  • Czynsz: 1 060 zł
  • Metraż: 21,24 

Lokalizacja

Kamienica dzielnicy sąsiadującej z centrum miasta – Pogoń. Dzielnica licznych dużych zakładów pracy, jak Rohrwerk Maxhutte Polska, Thyssenkrupp Materials, Severstal Distribiution, FHP PAK_GUM, Producent Kalendarzy ANIEW, PH Master Producent Wyrobów Gipsowych, Conneco, Meble Lila, dzielnica studencka w sąsiedztwie Wydziałów Informatyki i Filologii Uniwersytetu Śląskiego, Wyższej Szkoły Humanitas oraz zespołu Szkół Katolickich im. Św. Jana Bosko oraz dzielnica terenów rekreacyjnych – Duży Park Dietla. W pobliżu pełna infrastruktura gastronomiczna, sklepowa, rekreacyjna, komunikacyjna. Dojazd miast ościennych zajmuje: do Katowic i Mysłowic 15 minut, Zabrza, Gliwic do 30 minut jazdy samochodem.

Budynek

Nieduża, dwukondygnacyjna kamienica, ocieplona. Z dużym wspólnym ogrodem.

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Mieszkanie na parterze, po remoncie, w pełni i nowocześnie wyposażone w stylu skandynawskim. Ogrzewanie elektryczne. Kamienica składa się z 8 mieszkań, wszystkie mieszkania przeznaczone do wynajmu. Dostępny dla najemców duży ogród. Mieszkanie wynajęte za 1010 zł netto z umową roczną do 13.07.2022r.

Potencjał wzrostu wartości

Lokalizacja atrakcyjna pod najem głównie z powodu pobliskich uczelni i zakładów pracy. Sosnowiec postrzegany jest jako ciekawa i tańsza alternatywa dla sąsiadujących miast konurbacji śląskiej, zyskuje na popularności jako sypialniane sąsiedztwo Katowic.