lip 16

Startuje Mzuri CFI Śląsk!

Mzuri CFI ŚląskGrupa Mzuri uruchomiła nabór inwestorów do spółki crowdfundingowej Mzuri CFI Śląsk sp. z o.o. – już ósmej spółki inwestowania grupowego utworzonej przez Grupę Mzuri. Do 12 sierpnia 2018 r. każda osoba może wziąć udział w rewitalizacji Górnego Śląska zostając udziałowcem spółki. Wystarczy kapitał w wysokości 10 000 zł. Tym samym aglomeracja górnośląska zyskuje nową, społeczną platformę, która przyczyni się do rewitalizacji lokalnych kamienic.

Misją Mzuri CFI Śląsk jest rewitalizacja górnośląskiej tkanki mieszkalnej. W tym celu spółka będzie nabywała wynajęte kamienice wymagające modernizacji. Obejmie ona remont części wspólnych budynków oraz podniesienie standardu budynków i mieszkań w zakresie m.in.: konwersji ogrzewania na źródła niskoemisyjne, termomodernizacji, wyposażenia mieszkań w łazienki oraz kuchnie, czy nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Dochody z wynajmu części z posiadanych budynków w ramach portfela spółki lub sprzedaży indywidualnych mieszkań pozwolą na pozyskanie dodatkowego finansowania na kontynuowanie powyższych inwestycji, jak i na wypłatę dywidendy dla inwestorów.

24 lipca br. Mzuri CFI Śląsk podpisze umowę przedwstępną dotyczącą zakupu za ok. 5 mln zł atrakcyjnej kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Zakończyliśmy już proces weryfikacji nieruchomości (due dilligence) i negocjacji handlowych.

Oczekiwany, regularny zwrot z kapitału inwestorów powinien wynieść ok. 7% rocznie. Co więcej, inwestor może liczyć także na wzrost wartości udziałów spółki.

Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do pobrania teasera spółki lub wysłania do nas maila na adres slask@mzuricfi.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *