Szczecin, Kaszubska 63-64

Kaszubska 63, 2 pokoje

Szczecin

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 6,5 %
  • Cena:  zł 305 000
  • Czynsz: 1 500 zł
  • Metraż: 32 

Lokalizacja

Kamienica położona tuż obok galerii handlowej Kaskada (w sąsiedztwie liczne lokale usługowe i gastronomiczne), do najbliższego węzła komunikacji miejskiej (Brama Portowa) jest 300 m, a w odległości 700 m jest drugi punkt (Plac Rodła); do pięknego Starego Miasta jest 10 minut spacerem, a do najbliższego terenu zieleni (Plac Andersa) 300 m. W pobliżu znajdują się także centra biurowe, siedziby korporacji (np.: Posejdon) i uczelnia PUM.

Budynek

Nowoczesne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 32m2 położone na poddaszu (4 piętro) zadbanego budynku przy ul. Kaszubskiej 63. Nieruchomość to ukończona w tym roku adaptacja poddasza, wraz z generalnym remontem mieszkania. Całość prac objęta gwarancja wykonawcy, remont prowadzony pod nadzorem Mzuri Investments.

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc. Jest kompletnie wyposażone i umeblowane w cenie sprzedaży. Wnętrze jest bardzo jasne, wysokie o industrialnym charakterze. Posiada klasyczne okna oraz uwidocznione belki stropowe, brak skosów. Łazienka z oknem. Zrewitalizowany budynek z lat 30. XX wieku, położony przy deptaku ul. Kaszubska 63-64 (ścisłe centrum miasta) – jest to bardzo ceniona lokalizacja z potencjałem.

Potencjał wzrostu wartości

Umowa najmu obowiązująca do końca września 2022r. z czynszem najmu netto 1500zł. Bezpieczna inwestycja, pracująca od dnia zakupu. Zarządzanie najmem w cenie.