Szczecin, Kaszubska 63/9a

Kaszubska 63/9a

Szczecin

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 5,9 %
  • Cena: 350 000
  • Czynsz: 1 700 zł
  • Metraż: 40,7 

Lokalizacja

Ul. Kaszubska 63-64 (ścisłe centrum miasta) – jest bardzo cenioną lokalizacją z potencjałem. Kamienica położona tuż obok galerii handlowej Kaskada (w sąsiedztwie liczne lokale usługowe i gastronomiczne), do najbliższego węzła komunikacji miejskiej (Brama Portowa) jest 300 m, a w odległości 700 m jest drugi punkt (Plac Rodła); do pięknego Starego Miasta jest 10 minut spacerem, a do najbliższego terenu zieleni (Plac Andersa) 300 m. Z racji swojej lokalizacji, są również blisko centra korporacji (np.: Posejdon) i uczelnia PUM.

Budynek

Kamienica z lat 30. XX wieku po rewitalizacji (zarówno elewacja i klatka schodowa), a znajduje się na deptaku.

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Mieszkanie - adaptacja poddasz (m.in.: podniesienie dachu, dostosowanie lokalu do celu mieszkalnego, doprowadzenie wszelkich mediów i instalacji), położone na 4 piętrze budynku z lat 30-tych. Na 47 mkw składa się: salon z aneksem, pokój i łazienka z WC. Kamienica z lat 30. XX wieku po rewitalizacji (zarówno elewacja i klatka schodowa), a znajduje się na deptaku.

Potencjał wzrostu wartości

Mieszkanie w pierwszym wynajmie. Sprzedaż bez podatku PCC i prowizji. Mieszkanie z kompleksowa umowa zarządzania najmem.