Usługi Grupy Mzuri

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Czym jest dochód pasywny?

ZARZĄDZANIE NAJMEM


Zrelaksuj się! Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z opieką nad mieszkaniem i zadbamy o odpowiednich najemców.

Od 1999 roku zaufało nam już ponad 2 tys. właścicieli mieszkań i domów, a obecnie zarządzamy ponad 5,5 tys. lokali.

DORADZTWO INWESTYCYJNE


Chcesz rozpocząć inwestowanie w mieszkania na wynajem, ale nie wiesz jak zacząć lub po prostu nie masz na to wszystko czasu?

Zacznij inwestować z nami! Mzuri pomaga indywidualnym osobom na każdym etapie inwestycji w nieruchomości na wynajem.

OKAZJE INWESTYCYJNE


Każda udana inwestycja budzi apetyt na kolejne!

Jesteśmy na to przygotowani.

Dla naszych inwestorów przedstawiamy gotowe do najmu mieszkania inwestycyjne z naszych projektów deweloperskich lub w rewitalizowanych przez nas budynkach.

Od mikrokawalerek, dwu- i trzypaków, większych mieszkań, aż po całe budynki - to produkt w sprawdzonej formule, która przynosi pewny zysk.

INWESTOWANIE GRUPOWE


Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnych metod inwestowania, niestabilna giełda, rosnąca inflacja i coraz gorsze warunki lokat przestają Ci odpowiadać -  dobrze trafiłeś! Z nami możesz zostać jednocześnie deweloperem, właścicielem kamienicy, sprawnym flipperem i posiadaczem portfela mieszkań w całym kraju. I to już od 10 000 zł.

Spółki inwestowania grupowego Mzuri CFI bezpiecznie spełniają każde ambicje.

OCENA RENTOWNOŚCI INWESTYCJI


Chcesz kupić mieszkanie pod inwestycję, ale nie jesteś pewien jej rentowności? Od teraz Mzuri udostępnia nową usługę oceny atrakcyjności inwestycji: wyliczenie wszystkich kosztów i kalkulacja rentowności w 24h. Profesjonalna ocena Twojej inwestycji pozwoli Ci uniknąć pułapek rynkowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia, które nabyliśmy pomagając kupić ponad 1.500 mieszkań w całej Polsce!

ARANŻACJE MIESZKAŃ


Chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania i przyciągnąć najemców?

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualny projekt koncepcyjny: szukamy materiałów, wykończeń i elementów, przygotowujemy rzut mieszkania, dostosowujemy kolorystykę i dobieramy meble.

Dobra aranżacja mieszkania pozytywnie wpływa na jego odbiór przez potencjalnych najemców!

REMONTY


Twoje mieszkanie wymaga remontu i nie wiesz od czego zacząć... zgłoś się do nas! Pomożemy przebrnąć Ci przez wszystkie etapy remontu: sporządzenie kosztorysu, przygotowanie projektu i nadzór nad pracami.

Usługa dostępna dla Warszawy i Łodzi. Skorzystanie z usługi nie wymaga podpisania umowy o zarządzaniu najmem przez Mzuri.

POMOC KREDYTOWA


Zakup nieruchomości z Mzuri będzie teraz jeszcze łatwiejszy! Mzuri Investments we współpracy z firmą doradztwa kredytowego Notus Finanse S.A. pomaga swoim Klientom w doborze strategii inwestycyjnej. Dedykowani specjaliści pomogą pozyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, jak również w uwolnieniu gotówki z już zakupionych mieszkań poprzez refinansowanie poniesionych kosztów.

DLA NAJEMCY


Szukasz mieszkania do wynajęcia?

Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w zarządzaniu najmem mieszkań, domów i luksusowych apartamentów.
Przejmujemy od właścicieli całość zadań związanych z wynajmem i bieżącą obsługą mieszkania i najemcy. Działamy obecnie w 64 miastach Polski, gdzie zarządzamy łącznie ponad 5,5 tys. lokali.

SKLEP MZURI


Cała wiedza o inwestowaniu w nieruchomości na wynajem i budowaniu wolności finansowej w jednym miejscu. Chcemy dzielić się wiedzą nagromadzoną w ciągu 20 lat naszej działalności, dlatego w Sklepie Mzuri znajdziesz książki Sławka Muturi i innych naszych współpracownikow, kwartalne raporty o sytuacji na rynku nieruchomości, webinary, dokumenty i pozostałe usługi Mzuri.