Zabrze ul. Żeromskiego 27/2

Żeromskiego 27/2

Zabrze

O inwestycji

  • Szacowany zwrot: 7,4 %
  • Cena: 157 000 zł
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Metraż: 22,6 

Lokalizacja

Mieszkanie w centrum Zabrza, blisko Politechnika Śląska (2 wydziały) , dworzec, stadion, ogród botaniczny, szkoły, żłobek, punkty spożywcze, usługowe, gastronomiczne, przychodnia, apteka, CH Auchan, Platan, bardzo dobra komunikacja z Gliwicami, Chorzowem i Katowicami poprzez bliski zjazd na Drogę Średnicową DTS - do 15 min samochodem, przystanek autobusowy ok. 150 m.

Budynek

Stan techniczny budynku dobry, został wymieniony dach, drzwi wejściowe do klatki schodowej. Budynek docelowo do ocieplenia, jeśli wspólnota wyrazi taką chęć w formie uchwały

Opis mieszkania i zakresu oraz czasu remontu:

Mieszkanie po remoncie kilka lat temu, zostało odświeżone przez poprzedniego właściciela przed sprzedażą. Pełne wyposażenie w cenie. Meble i sprzęt agd używany w stanie dobrym. Okna PCV. Rolety antywłamaniowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ogrzewanie mieszkania na piecyki gazowe, docelowo zmiana na ogrzewanie elektryczne. Zostały przeprowadzone próby szczelności gazu oraz pomiary ochrony przeciwporażeniowej. Mieszkanie na wysokim parterze. Przed bezpośrednim wejściem do mieszkania znajduje się wspólny przedsionek z sąsiadem oraz pomieszczenie, z którego można zrobić pralnię. Samo mieszkanie składa się z osobnej kuchni z oknem; łazienki z WC, przedpokoju oraz salonu.

Potencjał wzrostu wartości

Bezpieczna lokata kapitału, zarabiająca od dnia zakupu. Mieszkanie wynajęte za kwotę 1000 zł netto z umową do 25.11.2021r.