Zacznij inwestować!

Chcesz rozpocząć inwestowanie w mieszkania na wynajem, ale:

[icon name=”check-square-o” class=”” unprefixed_class=”” style=”color: #f37321;”] nie wiesz jak zacząć

[icon name=”check-square-o” class=”” unprefixed_class=”” style=”color: #f37321;”] boisz się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy,

[icon name=”check-square-o” class=”” unprefixed_class=”” style=”color: #f37321;”] lub po prostu nie masz na to wszystko czasu?

Zacznij z nami inwestować!

Mzuri pomaga indywidualnym osobom na każdym etapie inwestycji w nieruchomości na wynajem. Zobacz jak możemy pomóc Tobie:

Strategia inwestycji. Ustalamy preferencje inwestora i definiujemy jego strategię inwestycyjną.
Możesz zacząć z nami inwestować już od 100 tys. zł. Inwestorom dysponującym kapitałem na poziomie 100 tys. – 1 mln zł oferujemy wystandaryzowaną usługę doradztwa przy zakupie nieruchomości na wynajem. Tym, którzy chcą zainwestować ponad 1 mln zł możemy pomóc zbudować cały portfel nieruchomości na wynajem. Z jeszcze większym budżetem możesz też pomyśleć o zakupie całego budynku na wynajem!

Identyfikacja okazji rynkowych. Wyszukujemy okazje inwestycyjne, których ceny kształtują się znacznie poniżej średniej rynkowej. Dzięki skali naszego działania, możemy zaoferować naszym klientom inwestycje na terenie całej Polski.
Oferty zakupu mieszkań wysyłamy klientom mailowo, według metodologii stosowanej w Mzuri Investments. Osoba zainteresowana zakupem odpowiada na ofertę. O możliwości sfinalizowania transakcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Realizacja transakcji. Przygotowujemy dokumentację i finalizujemy transakcję zakupu. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, prowadzimy negocjacje, koordynujemy podpisanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Dla wygody inwestorów, zwłaszcza tych mieszkających poza Polską, występujemy też przed notariuszem jako ich pełnomocnik.

Remont i / lub wyposażenie kupionego mieszkania. Pomagamy inwestorom w przygotowaniu mieszkania do najmu, aby było ono jak najatrakcyjniejsze dla przyszłych najemców. Zazwyczaj wiąże się to remontem, wykończeniem, odświeżeniem lub doposażeniem mieszkania. Podpowiadamy, jak zrobić to jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.

Zarządzanie najmem. Kompleksowo zarządzamy wynajmem zakupionej nieruchomości. Wyręczamy właściciela we wszystkich czynnościach związanych ze znalezieniem najemcy, bieżącą obsługą najmu i kontrolą stanu mieszkania. Zapewniamy również terminowe płatności od najemców i obsługujemy ewentualne usterki. Dzieje się to na podstawie odrębnej umowy, zawieranej z inwestorem po zakupie mieszkania.

Inwestycje grupowe. Jeśli nie stać na zakup własnego mieszkania na wynajem to nic straconego. Z kwotą już od 10. tys. zł możesz zacząć inwestować dzięki inwestycjom grupowym CFI.

Zobacz, co zyskujesz inwestując z nami

Dostęp do unikalnych ofert

Inwestujemy w mieszkania na wynajem od 20 lat - dzięki naszemu doświadczeniu, szerokim kontaktom oraz własnym inwestycjom Mzuri uzyskujesz dostęp do unikalnych okazji!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Znajdujemy dziennie dziesiątki ofert mieszkań, ale wybieramy dla Ciebie tylko najlepsze z nich - oszczędzasz swój cenny czas i kupujesz istotnie poniżej cen rynkowych oszczędzając tysiące złotych!

Kompleksowa obsługa od początku do końca

Nasze oferty to nie tylko adres - uzyskujesz kompleksową ocenę rentowności, kosztów remontu, potencjału najmu. Mieszkanie też wyremontujemy i wynajmiemy!

Możliwość zdalnego inwestowania

Dzięki obsłudze naszych pracowników możesz inwestować z każdego miejsca na ziemi - jesteśmy w stanie reprezentować Ciebie w oparciu o pełnomocnictwa!

Zacznij z nami inwestować!