Mzuri Reinvesting

Jaki jest przepis na sukces inwestycyjny?

Odpowiedź jest prosta, podobnie jak Warren Buffett uważamy, że jest to czas i procent składany. To właśnie to zjawisko, nazwane przez Einsteina ósmym cudem świata, sprawia, że kapitał cierpliwego inwestora może powiększać się jak kula śnieżna w coraz większym tempie.

Z myślą o sukcesie inwestycyjnym naszych Klientów proponujemy Państwu przystąpienie do programu Mzuri Reinvesting. Z pomocą Mzuri bez wysiłku możecie Państwo wykorzystać efekt procentu składanego i powiększać własny portfel nieruchomości na wynajem.

Na czym polega program Mzuri Reinvesting?

Program Mzuri Reinvesting skierowany jest wyłącznie do klientów Mzuri, którzy powierzyli nam pod opiekę jedno lub więcej mieszkań na wynajem.

Wielu z Was pytało o możliwość automatycznego re-inwestowania przychodów z najmu. Niektórzy Właściciele mieszkań na wynajem utrzymują swój standard życia nie z przychodów z najmu, tylko z pracy na etacie lub z prowadzenia własnego biznesu. Wpływy z najmu nie są im niezbędne na co dzień i woleliby tę gotówkę re-inwestować. 

Przygotowaliśmy rozwiązanie pozwalające na automatyczne re-inwestowanie przychodów z najmu. 

Wpływy z najmu Twojego mieszkania będą co miesiąc zasilały saldo lokalu.  Po uzbieraniu kwoty 10.000 zł będziemy w Twoim imieniu kupowali udziały w jednej ze spółek Mzuri CFI.

Po zgromadzeniu udziałów o wartości mieszkania, sprzedamy Twoje udziały i pomożemy w zakupie kolejnego lokalu.

Co zyskam przystępując do programu?

Zbuduję pokaźny majątek

Reinwestowanie to po prostu ponowne inwestowanie zarobionych pieniędzy zamiast ich wypłacania. Dzięki temu bez Twojego zaangażowania staniesz się posiadaczem kolejnych mieszkań na wynajem.

Moje pieniądze pracują dla mnie

Twój majątek zacznie rosnąć dzięki osiąganym zyskom z najmu mieszkań, a nie tylko dzięki pieniądzom z wykonywanej przez Ciebie pracy lub oszczędnościom.

Otrzymam dywidendę

Gdy na saldzie lokalu uzbierasz 10 tys. zł nastąpi pierwszy zakup udziałów w Mzuri CFI. Staniesz się wówczas udziałowcem spółki, która do roku wypłaci Ci dywidendę w wysokości około 6%.

Oszczędzam czas

Nie będziesz musiał ciągle myśleć o tym na co przeznaczyć dochód z najmu, jaką jego część warto zainwestować i  jaką inwestycję wybrać.

Redukuję poziom stresu

Nie musisz podejmować decyzji inwestycyjnych, które wiąże się z dodatkowym stresem. W co zainwestować? Ile zainwestować? Czy to dobry wybór? Czy nie stracę moich pieniędzy? Nie musisz się już tym martwić, my zajmiemy się wszystkim.

Unikam pokus

Nie będziesz narażony na nieracjonalne wydawanie zysków z najmu na kolejne niepotrzebne rzeczy.

Zobacz jak z Mzuri Reinvesting może rosnąć wartość Twojego majątku*

* zakładając że zgłosisz do programu tylko jedno mieszkanie o wartości 200 tys. zł, generujące czynsz najmu netto w wysokości 1500 zł miesięcznie

Czym jest Mzuri CFI?

Spółki Mzuri CFI to spółki inwestowania grupowego dzięki, którym możesz zacząć inwestowanie w nieruchomości już od 10 tys. zł z zyskiem ok. 6 % w skali roku.

Strategia inwestowania spółek dywidendowych polega na okazyjnych zakupach mieszkań pod wynajem, ich remoncie i wynajmowaniu w formule najmu długoterminowego. Spółki budują portfel nieruchomości składający się z jednostek najmu – w różnych standardach, typach i miastach, zapewniając wysoki stopień dywersyfikacji ryzyka.

Jak dotąd zebraliśmy do spółek Mzuri CFI ponad 80 mln zł

Inwestowanie z Mzuri CFI to bezpieczna inwestycja, gdyż zabezpieczeniem majątku Spółki są nieruchomości

Wtedy gdy w Polsce wejdzie w życie ustawa o REIT, rozważymy konwersję spółek Mzuri CFI w REIT

Najczęściej zadawane pytania

Przystępując do Mzuri Reinvesting wystarczy podpisać aneks do umowy zarządzania, oraz dostarczyć pełnomocnictwo pozwalające na wyręczenie Cię we wszystkich procesach związanych z zakupem oraz sprzedażą udziałów w Mzuri CFI.

Po dostarczeniu dokumentów czynsz najmu automatycznie będzie przelewany na saldo Twojego lokalu. Gdy kwota na saldzie wyniesie ok 10 tys. zł możliwy będzie zakup udziałów na Giełdzie udziałów. Nie musisz o tym pamiętać, poinformujemy Cię kiedy to nastąpi.

Ty decydujesz czy chcesz zgłosić do Mzuri Reinvesting jedno czy więcej mieszkań, którymi zarządza Mzuri.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w przeprowadzeniu procedury przystąpieniowej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Tak, wycofanie z programu możliwe jest na każdym etapie.

Jeśli będziesz chciał się wycofać jeszcze przed zakupem pierwszych udziałów w Mzuri CFI poinformujesz nas o tym, a my zwolnimy środki zgromadzone na saldzie lokalu.

Jeśli będziesz chciał się wycofać już po zakupie udziałów w Mzuri CFI, wówczas przeprowadzimy ich sprzedaż poprzez Giełdę udziałów.

Saldo lokalu to środki Klienta na rachunku w Mzuri, które są rezerwą finansową na potrzeby związane z wydatkami dotyczącymi zarządzanego mieszkania. Takie wydatki to najczęściej koszty usunięcia awarii, czy wykonania drobnego odświeżenia lokalu. W okresie przestoju pomiędzy następującymi po sobie umowami najmu środki te są wykorzystywane na potrzeby regulowania zobowiązań wobec dostawców mediów i administracji budynków.

To Ty wybierasz, w którą spółkę CFI inwestujesz swoje środki, nasz Zespół przedstawi Ci wszystkie możliwości oraz opowie o portfelu mieszkań i wynikach spółki.

Jeśli nie masz czasu nie musisz uczestniczyć w procesie zakupu udziałów, możemy zrobić to za Ciebie.

Zakup będzie dokonany poprzez Giełdę udziałów lub poprzez emisję nowych udziałów.

Giełda udziałów to wewnętrzna giełda Mzuri CFI, na której łączymy osoby chcące sprzedać oraz kupić udziały w spółkach Mzuri CFI. Poprzez Giełdę udziałów inwestorzy zgłaszają chęć sprzedaży swoich udziałów, podają informacje o liczbie tych udziałów oraz cenie po jakiej zamierzają sprzedać udziały. Inwestorzy zainteresowani zakupem otrzymują od naszego zespołu informacje o liczbie dostępnych udziałów oraz ich cenie. Po ustaleniu ostatecznych warunków pomiędzy stronami przeprowadzana jest transakcja.

Dzięki pełnomocnictwu udzielonemu na etapie przystępowania do Mzuri Reinvesting wszystkie formalności przeprowadzimy za Ciebie.

Sprzedaż udziałów, podobnie jak ich zakup zostanie przeprowadzony poprzez Giełdę udziałów. Nasz zespół pomoże w połączeniu Twojej oferty sprzedaży ze zleceniem zakupu od innego inwestora.

Ty zdecydujesz za jaką kwotę planujesz kupić kolejne mieszkanie. Gdy wartość Twoich inwestycji zbliży się do założonego poziomu pozwalającego na zakup mieszkania poinformujemy Cię o tym i po uzyskaniu Twojej zgody przystąpimy do sprzedaży udziałów w Mzuri CFI.

Po zebraniu środków pozwalających na zakup mieszkania otrzymasz od nas informacje o aktualnych okazjach inwestycyjnych. Nasz zespół przeprowadzi Cię przez proces wyboru i zakupu kolejnego mieszkania. Jeśli wyrazisz taką wolę, wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

Dołącz do grona naszych klientów i przekaż nam w zarządzanie swoje mieszkanie.

Jeśli nie posiadasz mieszkania na wynajem, możemy pomóc Ci w jego zakupie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz a nasz specjalista do Ciebie oddzwoni w ciągu kilku godzin.

Wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności